Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ádám vagy Ákos? Nóra vagy Emma?

Ádám vagy Ákos? Nóra vagy Emma?

Figyelt kérdés
Nagy a vezetéknév. Második neve mindenképp lesz ( Endre illetve Katalin a szüleink után akik sajnos nem élnek, nekem anyum, férjemnek apukája).

2013. márc. 27. 17:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ádám,Emma

a Nóra az olyan komoly,az Emma az meg olyan kislányos:))

2013. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ákos és Nóra
2013. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mindegyik név nagyon jó választás szerintem!:)


Az én egyik kedvenc fiú nevem az Ádám, de az Ákos is tetszik, csak nálunk van a családban és ezért nem adnám.


A lánynevek közül nekem az Emma tetszik inkább, de volt gimiben egy Nagy Nóra nevű osztálytársam és egyáltalán nem volt zavaró a két N.:) Szerintem akárhogy döntötök jó választás lesz!:)


Gratulálok a babához és ha megszületik azért tájékoztass, hogy döntöttetek!:)

2013. márc. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ákos és Nóra
2013. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az osztályban van két Ádám, akik nagyon unszimpatikusak, tehát mindenképp Ákos.

Az Emma jobban passzol a vezetéknévhez, meg szerintem szebb is. :)

2013. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ákos, Nóra
2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem az Ádám és az Emma tetszik jobban. Az Ákos is nagyon jó, és talán az Ákos Endre jobban hangzik, és szerintem az Emma Katalin páros is jobb.

Nekem a Nóra túl kemény név, nem igazán tetszik, de ha nektek igen akkor a Nagy Nóra jól hangzik szerintem.

2013. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdámÁdám :)

A lány nevek viszont nem tetszenek, sajnos. Ha muszáj választani, inkább az Emma.

2013. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Engem Nóra Katalinnak hívnak és szeretem.. :-))) és nekem is mássalhangzóra végződik a vezetéknevem, de ez így a Nóránál sosem zavart. ;-) Ádám ha fiú és még szép hogy Nóra ha lány:-))) Bár akár hogy is választotok , gyönyörű nevei lesznek! :-) Sok boldogságot a babához! :-)
2013. jún. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én Nóra vagyok, a párom pedig Ádám, így én ezt a két nevet mondanám :)
2013. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!