Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eszter, Emma, Anna talán Ariadné?

Eszter, Emma, Anna talán Ariadné?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? Ti melyiket választanátok?

Ariadné nagyon tetszik nekem, csak vannak vele fenntartásaim, hisz nem egy szokványos név, félek, hogy nem tudna vele érvényesülni, így nálam az Eszter a befutó. Páromnak az Emma tetszik a legjobban, szüleimnek az Anna. Hogy döntenél?

(Lőrincz a vezetéknév:))



2013. jan. 27. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A vezetéknévvel az Anna hangzik a legjobban. Ha csak magát a keresztnevet nézem, akkor az Eszter a legszebb :)
2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Annából elég sok van, akkor annál kicsit különlegesebb az Emma ami jól passzol a vezetéknévvel, nekem az Ariadné is tetszik.. de a vezetéknévhez annyira nem illik.
2013. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Emma és az Anna szép szerintem hozzá. Ariadnét biztos nem adnám, olyan fura mintha az Ariadnak lenne a felesége a né-je. Na jó ez elég hülyeség, de ez ugrott be róla.
2013. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

Ariadné nevet még soha nem hallottam, de szerintem mindenhol azt hinnék hogy elírtad az Adrien nevet, mindenki adrienezné.


Nekünk Emma van mi az egyszerüséget kedveljük, de ebböl is rengeteg van. De mind az Anna, Emma és Eszter nemzetközi név.

2013. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az Ariadné egy gyönyörű mitológiai név. Nekem nagyon tetszik. Az Eszter Emma Anna vonulat sem rossz de nagyon gyakori ...nekem az Anna név nagyon tetszik mondjuk. Az Eszter az kevésbé. Én nem mondanék le az Ariadnéról max. második névnek adnám.
2013. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

A lányom Anna,hiába gyakori az ovis csoportjában egy sincs. :-) Szerintem az egyik legszebb nöi nèv.

Az Emma is szèp nèv.

Az Eszter ès az Adriadè nem tetszik.

2013. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Emma rettenetesen unalmas már kb minden második kislány Emma, közvetlenkörnyezetembe 4 lány született az elmúlt 2 évben abból 3 Emma.

AZ Eszter nagyon szép név én azt választanám, ha engem nem így hívnának.

AZ Anna is szép de elég divatos.

2013. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az Ariadné túl extra, de ez csak az én ízlésem. A férjednek az Emma tetzik, ezért ezt szavaznám meg. Szerintem a szülők döntsenek a gyerekük nevéről, nagyszülők és más rokonok véleménye engem nem érdekelne.
2013. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ariadnénak biztosan nem nevezném a gyerekem.

Az Emma sem tetszik.

Az Anna és az Eszter szép, a vezetéknévhez nekem jobban tetszik az Anna.

2013. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Laura a legszebb név
2013. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!