Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből kell kijönnötök...

Mennyi pénzből kell kijönnötök egy hónapban? Hányan vagytok? Saját házat tartatok fenn?

Figyelt kérdés
Nem akarok pofátlan lenni, így aki nem akar úgysem válaszol. Kíváncsi vagyok csupán, ki mennyi pénzből él havonta és hányan vagytok a családban. Van hiteletek?
2009. szept. 16. 11:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak viszonyításképp írom. Romániában lakunk.

2 személy+pocaklakó. Fizum 920 lej, a párom vállalkozó, mikor mennyi jön be neki, viszonyítási alapom sincs, de ha tippelni kell, átlagban (most ért haza, megkérdeztem) 3800-4000 lej.

Költségek: lakáshitel 680 lej (ha kész lesz, kb. 80 m2); kocsihitel 1800 lej, telszámla (4 kül. szolgáltató) kb. 900 lej. Megélünk kb. 600 lejből (kaja+ruha). Villanyóra túlszámlázva, tehát villanyt, vizet nem fizetünk. Ezekhez jönnek a céges cuccok, amiket állambácsinak kell fizetni (pl. jövedéki adó stb.) Félretenni nem tudunk, de ha kell, mindig kiszorul, hol egy mosógép, hol egy kanapé, hol egy kandalló. Rengeteget kell most költsünk, hogy jön a baba.


Az összköltségünk havonta kb. 250 ezer forint

2009. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 16. 20:27
 23/25 Nikcsi ***** válasza:
100%

Koszonom a lepontozast. En is ugyanugy a kerdesre valaszoltam, nem volt kikotve hogy csak Mo-on elok valaszolhatnak, ha jol lattam...

Ha meg irigy vagy kedves lepontozo, gyere te is ki es kezd a nullarol, itt sem kolbaszbol van a kerites, mint ahogy oly sokan elkepzelitek....

2009. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb :200-300e körül mozog kettőnknek a bevétel,de én gyeden vagyok,25év lakáshitel-68e,autóhitel -25,rezsi kb 100-120e,de ebbe mindent belszámoltam kivéva kja,ruha stb...,14hós baba+kiadásai..plusz még nem tudom mi nem jut eszembe..
2009. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
14.57es vagyok,az lemaradt,hogy így is egyik napról a másikra élünk..:(annyi kiadásunk van..:(
2009. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!