Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány nap szabi jár egy hónapban?

Hány nap szabi jár egy hónapban?

Figyelt kérdés
mikor elmentem a munkahelyemről nem volt gyerekem elsőt szültem most a gyed alatt összegyűlt szabikat próbálom számolni és nem tudom hány nap jár. alapból menyi jár és a gyerekre jár?
2011. okt. 21. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Amúgy a szabi nem hónapra jár, hanem évre.


PL. a tgyás idejére járó szabit úgy tudod kiszámolni, hogy (ha 22 napod van egy évben) 22/365 x 168.

2011. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
uu ez nekem bonyolult..:-) 26 éves vagyok egy gyerekem van.
2011. okt. 21. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Durván 2 napra jön ki havi szinten neked.
2011. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és fizetett szabadságról van szó vagy ez is % arányu tehát egy napra a teljes munkabéremet kell elszámolják vagy nem?
2011. okt. 21. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
A szabadságod után annyi fizetés jár pont, mintha dolgoztál volna.
2011. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na a lényeg. Neked az életkorodnak megfelelően olyan 22 nap jár. Ezt időarányosan veheted ki. Mondjuk havi 2 nap. A gyereked után ha majd dolgozol kapsz plussz napot. Ez nem tudom mennyi de kb 2 nap. A szabi alatt kapott bér nem teljes. Vagyis hogy egyszerű legyen, ha napi 4000 ft a fizud, akkor szabi alatt nem lesz csak mittomén kb 3500 ft. nem dolgoztál még? Nézd meg a bérpapírod.
2011. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
heheh vicces volt.....ezért nem szeretek már ide járni mert ilyen arrogáns szülők vannak sajnálom a gyermekedet hogy ilyen türelmetlen vagy hozzá is akkor szegénynek rossz lehet ha kérdez valamit ilyen válaszokat kap. sjnos nem tudom és kész inkább kérdezem meg 10 szer 10 féleképpen minthogy munkáltatóm jól kicsesszen velem amúgy próbálom kiszámítgatni mert váratlan anyagi gondjaink vannak édesapám halála miatt
2011. okt. 21. 15:39
 8/11 A kérdező kommentje:
ez az első munkahelyem volt és az első gyerekem.
2011. okt. 21. 15:41
 9/11 A kérdező kommentje:
oké értem most már köszönöm a válaszokat. minden jót.
2011. okt. 21. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit kikerekedett a szemem a válaszokat olvasva:O


Kérdező, ha 26 éves vagy, akkor évi 21 nap jár neked.


A gyerek után évente 2 nap jár pluszban, időarányosan.


A tgyás idejére 10,5 nap jár.

A gyed első évére 23 nap.

Ki tudja hová kerekítik, de ha lefelé, akkor is 33 napod van, ez 2 nappal kevesebb, mint 7 hét.


A szabadság alatt rendes bért kapsz, ugyanúgy, mintha dolgoznál.

Baromság, hogy csak egy részét kapod, jesszusom.

2011. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!