Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az az ezüst víz? Milyen...

Mi az az ezüst víz? Milyen célt szolgál?

Figyelt kérdés
Többedig kérdésben is látom, de neten nem találok róla tartalmas leírást. Babáknak is lehet? Erősíti őket, vagy mire adjátok? Illetve ti is szeditek? Szeretnék minél többet megtudni róla, csak azért kérdezősködöm.
2009. szept. 15. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még nem hallottam. Nem az ezüst kolloidra gondolsz esetleg? Mert azt ismerem és használom is. A legjobb természetes "antibiotikum", leginkább külsőleg használom csípésekre, égésre, sebek kezelésére stb. De belsőleg is lehet alkalmazni, ha valami panaszod van. Csak vigyázni kell vele, mert azért nem olyan intelligens szer, hogy meg tudja különböztetni a jó bacikat a rosszaktól, úgyhogy nem szabad túlzásokba esni a belső alkalmazásával. Hogy babával kapcsolatban lehet-e használni, azt még nem tudom, de lassan azt is ki kell derítenem:)

Ha nem erre gondoltál, akkor bocsi, nem akarok ám okoskodni!

37 hetes pocis

2009. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszodat, igazából én nem tudom hogy mi, csak itt olvasgattam róla. Lehet hogy az amit mondasz, mert ha beguglizom, akkor kidobja az általad mondott colloidot.
2009. szept. 16. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!