Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más nem gondolja úgy, hogy...

Más nem gondolja úgy, hogy egy gyerek tönkretenné az életét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
nem teszi tönkre, csak megváltoztatja. És csak szervezés kérdése, hogy tudsz-e magaddal eleget foglalkozni. Mondjuk, még könnyen beszélek, még csak várom a babót.
2009. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom még mi lesz. Pár hetem van szülésig. Nekem már teljesen egyértelmű, hogy lemondok miatta dolgokról. Gondolok itt a ruhákra, hiszen inkább neki veszek, a munkámra, ahol vezető beosztásban nagyon jól éreztem magam, a sex teljes megvonására(orvosi tiltás) és persze az alakomra, az éjszakai pisimenetekre, magassarkú cipőkre és minden egyébre. Mikor el kellett jönnöm táppénzre nagy érvágásnak éreztem, de hamar elmúlt. nagyon örülök már, hogy kiélvezhetem a terhességem minden percét. Persze a páromnak most nehezebb, hiszen nála nem tombolnak a hormonok, de lassan ő is megszokja.

Nagyon várjuk a picurkát és hiszem, hogy kellő szeretettel és türelemmel egy percig sem kell úgy éreznünk, hogy tönkreteszi az életünket.

2009. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem teszi tönkre az életed, nem veszted el az álmaid, csak néha fala mászol, megőrülsz, elfáradsz, de 1 pillanat múlva elszáll minden. Aztán kezdődik előröl... Megéri! Ja és ha műkörmöd van, vegyél eldobható pelust és akkor nem kell sikálni. Vagy esetleg mosógépet. :D Amúgy az ikreim imádták nézegetni a szines MŰKARMAIMAT, és túl is élték!!!
2009. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!