Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt zalaegerszegi...

Vannak itt zalaegerszegi anyukák? Nem csinálunk együtt programot?

Figyelt kérdés

2 éves lesz a kislányom és sajnos nincs senki barátnőm vagy anyuka akivel néha el tudnék menni sétálni vagy bármilyen programra.

Lenne kedvetek együtt eltölteni az időt?



2013. márc. 9. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem én vagyok a kérdésed megszólítottja, válaszolok, mert talán használható dolgot írok. Nézz be a mozogjunkegyutt.hu oldalra, hátha találsz ott partnert:).
2013. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a partnert a tevékenységekben partnerre, társra értem, nem egyébre.
2013. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia!Én is igy vagyok,3 gyerekem van,igy elmaradtak a barátok.Szivesen csinálnék együtt programot.
2013. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Mennyi idősek a gyerekek?

Mi néha eljárunk zenebölcsibe,vagy ringatóra

2013. márc. 24. 21:23
 6/9 anonim válasza:

Szia!3 fiu 10éves,másfél éves,3 hónapos.

Én a sétát csak ugy tudom megoldani ha a legnagyobb segit,levinni öket mert a 3 dik emeleten lakunk.

2013. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem egyszerű, mert a nagy nappal iskolában van. Merre laktok?

Az én fiam is 10 éves a lányom pedig kettő lesz.

A nagy fiú is megy veletek sétálni? Az én fiam mindig itthon marad. 2 év alatt kb 10 alkalommal jött el velünk.

Mikor jártok sétálni? Nálunk a délutáni alvás a fix , ami 13:30 - 15:30-ig tart

2013. márc. 25. 10:13
 8/9 anonim válasza:

Szia!A tüttösybe,és ti?

igen segit,mert egyedül neki sem indulok.nekem is igazából csak ő van,tavaly elvesztettem az édesanyámat.apám meg messze lakik.

ugyhogy ha v.melyik anyós (mert a nagyfiam elözö házasságból van)segit akkor leviszem közepes fiamat,vagy csak magam intézem dolgaim.

2013. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

jah,azt meg kifelejtettem,nekem a másfél éves,dél körűl alszik 2-ig,a picinél meg változó.

ha olyan az idö 3-4 fele szoktunk sétálni,meg játszóterezni.

2013. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!