Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországon van ilyen...

Magyarországon van ilyen gyerek bolhapiac, vagy börze?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, és itt olyan bolhapiacok, bababörzék vannak, ahol elöre le kell adni a ruhákat felcimkézve.

Minden eladó kap egy számot.

A piacon méret szerint vannak kint a ruhák, csak az aktuális évszak (téli vagy nyári) ruhaákat lehet vinni.

Mint egy turka butik. Majd vannak kasszák ahol felírják az eladó számát, és az értéket, majd te ott fizetsz a rendezöknek. Az eladó meg megkapja az értéket amit eladtak, de levonnak x összeget belöle.

Itt rengeteg ilyen van, játékot, és egyéb dolgokat is lehet venni, eladni ami gyerkekel kapcsolatos.

ezeket vagy óvodák, vagy egyházközösségek, vagy városházák rendezik nagy csarnokokban.


megkérdeztem egy otthoni barátnömet, de szerinte otthon ilyen nincsen, aki elakar adni annak asztalt kell bérelnie.



2013. márc. 8. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
www.babaexpo.hu
2013. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nem erre gondoltam, itt asztalt kell bérelni.


Amire én gondolok olyan mint egy turkabutik, ahova beviszed a cuccod es eladják neked. csak ezt évente kb 2x rendezi meg egy csoport mint városháza, vagy óvoda.

2013. márc. 8. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan olyan ami gyerekcuccokra specializálódott olyan nincs, de olyan van ahol bármilyen megunt cuccot eladhatsz. A neve most nem ugrik be, de van honlapja is, valahol az Bp-en az Almássy tér környékén található. Le kell adni a cuccokat és ők felcímkézik, eladják neked. Voltam már külföldön én is ilyen börzén amit te említesz, de nekem a hazai bababörze jobban tetszik. Ott eladó és a vevő személyesen találkozhat, alkudozhatnak, jó a személyes kontaktus, mert még tartogathat otthon olyan kincset az egyik, amire a másiknak szüksége lehet. Persze az biztos, hogy külföldön azért szebb, jobb cuccok vannak, mert könnyebben megválnak a jó, drága cuccoktól az eladók, mint itthon.
2013. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!