Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció, terhesség,...

Menstruáció, terhesség, szülés, szoptatás?

Figyelt kérdés
Miért mind a nő feladata?
2013. márc. 3. 14:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!


Legyél akkor a helyünkbe! Nem sokáig bírnád!! Én inkább vagyok nő,és köszönöm,jól érzem maga :-) Imádtam pocakos lenni,imádtam szülni! és imádtam/imádom szoptatni is!!


Az én Párom nem az a tipikus reggel felkelek,elmegyek dolgozni,délután hazajövök és ennyi a dolgom --- És nem csak az én Páromnak nem ilyen kényelmes az élete! Sokan végeznek fizikai munkát! 12 óra egy hideg helységben,mert nincs más munka,így a csirkéket darabolod... Ezt nem az én Párom csinálja. Az enyém fával dolgozik kint naphosszat,alig eszik,semmire nincs ideje... Sokszor elnézem gondolatban,és csodálom,hogy így bírja!! Reggel fél 5-kor kel,minden reggel újságot hord a város másik végére.Mindegy,hogy havazik,mindegy,hogy esik,Neki hordania kell!! Hazajön,reggelizik,majd megy ki fátvág- eladásra-. Egyéb kinti munkái is vannak,folyton úton van. Azért a fát felpakolni,lepakolni,vágni,hasítani... Na, ez nem egy leányálom!!! És nálunk Ő az,aki a pénzzel gondolkozik,mert sajnos úgy alakult,hogy megvonták az össz. gyedemet,amit nem tehettek volna meg,és a Párom számolja,melyik csekket fizessük... A lényeg,hogy este későn fekszik,reggel korán kel,pihenő napja nincs, és kemény fizikai munkát végez!! Szóval hidd el,nem minden férfi a fűtött irodában csücsül szabad hétvégékkel!!


Üdv: 4 gyerkőcös

2013. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jah hát persze, úgy könnyű elrendezni, hogy te csak b.szol de gyerek az nem kell. Hát gratu!
2013. márc. 3. 15:49
 13/17 A kérdező kommentje:

Az én férjem sem csücsül fűtött irodában:) Keményen melózik. És a melón kívül van munkájuk?????


Üdv:3 gyerekes.

2013. márc. 3. 15:55
 14/17 anonim ***** válasza:

WTF???

Mert szerinted hogy kéne, hogy legyen?

A férfi volt képes megteremteni a családjának, ami kellett. Régen mamutra vadászott, most meg irodában ül, vagy fizikai munkát végez.

Mivel az említett 3 dolog élettanilag összefügg, ezért mind a nő dolga. Vagy inkább a férfi szüljön, szoptasson? Akkor fordítva tetted volna fel a kérdést.

2013. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Munkába járjon, semmi több?"

Kb nulla a jövedelmem, mióta megvan a babánk. Apa reggel elmegy, este jön, egész nap dolgozik, hogy nekünk legyen hol lakni, legyen mit enni. Rajta az összes felelősség. Ehhez képest a fekve szoptatás, a menstruáció, de még a szülés is bakfitty. Nem cserélnék vele.

Valószínűnek tartom, hogy ez a kérdés azért született, mert vmi nem jól működik a kapcsolatotokban, vagy a megosztott feladatokban.

Amúgy meg, se a mensit, főleg terhességet, szülést, szoptatást rohadtul nem feladatnak éltem meg, hanem élménynek.

2013. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15:49 őőő nem, mondjuk inkább nem csinálok gyereket eleve? Védekezésről hallottál már? Máris megszűnik 3 probléma a 4-ből, a negyedikre meg ott a fogamzásgátló. Amúgy meg nő vagyok ha véletlenül félreértetted volna.
2013. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém akkor is dolgozik,ha éppen nem dolgozik. Alszik napi 6 órát,az szórakozása annyi neki,hogy napi fél órát ül a net előtt,de van,hogy azt sem szórakozásból teszi. Szóval az enyém állandóan dolgozik. de a kinti munka is az Övé,ez akkor volt kivétel,amikor Pesten dolgozott,és én egyedül maradtam itthon a gyerekekkel. Akkor még kacsáink is voltak,az udvart karban kellett tartani,télen a tüzelőt nekem kellett vágni-behordani,a kandallóba begyújtani,fűteni. Nálunk az evolúció tökéletes munkát végzett! Én mind azt végig csinálni,amit Ő megtesz nem tudnám. Arra viszont jó vagyok,hogy menstruáljak,terhes legyek,szüljek (utóbbi kettőt már nem tervezzük) és szoptassak. :-)

Amúgy bele gondolva,szerintem férfinek sem olyan fergeteges dolog lenn! Mindenki elvárja Tőlük,hogy erősek legyenek testileg,lelkileg,hogy mindent megoldjanak,hogy eltartsák a családot,mert ha nem,akkor milyen ember már??!! Lehet,hogy fizikailag mások,de minket,hülye nőket és a brutális dolgainkat képesek nem hogy elviselni,de szeretni is!!! Na, inkább vagyok nő,mint hogy egy hozzám hasonló idiótát képes legyek elviselni és még szeretni is!! :-)

2013. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!