Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenkával lehet valahogyan...

Pelenkával lehet valahogyan spórolni? DADA pelust használok.

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én dm-est. Mindig kuponokkal veszem, 15%-ost folyton küldenek, csak a 25%-ost váltom ki. Mivel mindig ott veszem, van egy csomó pontom. A maxi pelus 7-18 kg-ig jó, ezt veszem a csajszinak (másfél éves, 10 kiló), így 35 ft-ra jön ki darabja :D
2013. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
szerintem a pelenkával nem lehet spórolni.Én legalábbis nem szoktam,mert a gyerek fenekének nem olyan jó.Nem hiszem,hogy kellemes pisis pelusban lenni huzamosabb ideig.
2013. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha textilt használsz és odafigyelsz a cserékre (picivel többször kell cserélni, mint az eldobhatóst: nekünk napi 6 db volt az átlag) akkor sokat spórolsz úgy, hogy közben a babádnak rosszat nem teszel.
2013. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(Nem tudom, hogy milyen spórolási módra gondolsz egyébként, de a ritka cserének én se vagyok a híve)
2013. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azon a véleményen voltam, hogy azzal spórolok a leginkább, ha minőségi pelenkát veszek. Abból is ki lehet fogni az akciókat. Kipróbáltam én is az olcsóbbakat is, amik ránézésre ugyan olyan volt mint pl a pampers, viszont míg az olcsó 2 óra alatt átázott, addig a pampers 5-6 órát kibírt, és nem jött belőle ki a belseje. Így ha belegondolsz sokkal olcsóbb a jobb, mert fele annyit nem használsz belőle. Van egy mondás is, az olcsóbb néha drágább! Teljesen igaz
2013. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet a pelenkán spórolni. Jan-febr-ban például lehetett nyomtatni a DM-ben Libero kupont (15 %), ezt kihasználva, na meg a bababónusszal kapott végösszegi 15 %-kal 37-38 Ft-ra jött ki darabja. Simán kibír 5-6 órát, ha csak pisis.

Szerintem csak az akciókat kell figyelni, kihasználni mindent.

2013. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
az akciókat kell figyelni és akkor bevásárolni nagyobba adagot, most a rossmannos akciós még a jövő hét végéig rossmanó kártyával. Kiszámoltam hogy nekünk a 3-asból még legalább 5 csomag el fog fogyni, ezt meg is vesszük a héten.
2013. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. márc. 3. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Micsoda konklúzió! Csak ámulok és bámulok
2013. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!