Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok még "aranyköpéseket"?...

Írnátok még "aranyköpéseket"? Olyan édesek!

2009. szept. 11. 17:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Összeveszett a két gyerek. Bocsánatkérés következett, majd puszi egymásnak. A kicsi megszólal

-én sem haragszom neked Petya.

2009. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%

Lányomnak egyfolytában jár a szája agy pillanatra nem tüd csöndben maradni.

Mondom neki -Kérlek csak egy percig maradj csöndben.

Jó válaszolja és azzal becsukta a száját. Várt kb. 15 másodpercig aztán megszólalt.-Anya most már jó lesz?

2009. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon pösze voltam kicsi koromban, csak anyukám értette mit mondok. Elmentünk a nagymamához, aki megkínált saját készítésű szárazsüteménnyel. Nagy lelkesen várta a dicséretet, én meg közöltem, hogy "kükemény". Na, erre jól megsértődött, hogy hát nem mai, de azért nem kő kemény. Anyu meg felvilágosította, hogy én csak azt akartam mondani, hogy sütemény.
2009. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem aranyköpés de édes....

Kisfiamnak,ha bibis (fáj, sebes) lesz valamilye kéri rá a puszit, hogy jobban gyógyuljon.

Egyik este fürdés után meztelenül macerálta a kukiját és gondolom jobban meghúzta mint kellett vona...azt mondja: " Anya, bibi! Puszi!"

2009. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Öcsém:

Ez a tied, ez pedig a tiem (enyém)

2 éves lehetett

2009. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

Barátnőm lánya olyan kis mindent tudó,de halál édes és megjött anya mensije:DErre odajön hozzám,még be sem értem a házba,hogy "anyának vérzik a punijaXDNeked is vérzik?Megnézhetem?"Mondom nem...erre De hadd nézzem már meg,nah légyszi légyszi:DUgyanezt a cicimmel is eljátszotta...XD

Olyat nevettem,hát nah ilyenek a kicsik:D



A sütemény-kükeményen bazi nagyot nevettem:D

2009. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%

Kisfiam kb 11-12 hónapos lehetett.

Kértem, hogy mondja, hogy Anya.

Erre Ő : vau , vau :))

2009. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
97%

Kisfiam délutáni alvásból vigyorogva ébred ma. Látom, hogy nagyon markolássza a kukiját. Kérdezem tőle: Pisilni kell? Mire Ő: Nem, csak nyújtózkodik a pupum :) :)

Azt hittem megzabálom.

2009. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
1%

09-12 13:47!

Te se hiszed el ugye, hogy egy 5 évesnek merevedése legyen??? Ez azért már durva lenne...

2009. szept. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Hitetlen!

Nemhogy egy ötévesnek, de már egy 3 évesnek is van merevedése! Simán áll a kukac alvás után. Vagy ha wc-n ülés közben macerálja.

3 fiús anyuka

2009. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!