Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok nekem egy idézetet?

Írnátok nekem egy idézetet?

Figyelt kérdés
Tudom nem teljesen idevág, mégis nektek teszem fel a kérdést. Van/volt a legjobb barátnőm, aki azóta amióta megszülettek a gyermekim nagy ívben tesz ránk. Mindig én hívom fel, hogy mi újság, amikor megkérdem, az a válasza, hogy jajj bocsi rengeteget dolgozik, el van havazva stb. Az idén csak egyszer volt nálunk, sose hív, hogy mi van a gyerekekkel, pedig sajnos a kicsi nagyon beteg. amikor kórházban voltunk 2 hónapot, ránk se hederített, max egy telefon volt tőle, ennyi. Olyan rosszul esik, pedig olyan szükségem lenne támaszra. Persze nem erőltetem magam, de szeretnék küldeni neki egy idézetet szülinapjára. Nem szülinaposra gondoltam, azt majd odaírom. Valami idézetet szeretnék ami az előző mondataimat kifejezi. Remélem érthető amit írok. Elég szomorúvá tesz a dolog.
2011. okt. 11. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

ezt én is írhattam volna, dettó ugyan az a szitu :(


írok pár idézetet hátha tetszik valamelyik:


"A tökéletes Barát...

Kitalálja a gondolataimat, és mindig örül, ha lát. Figyel rám, ha kérem rá, és megosztja velem titkait. Vállát nyújtja, hogy megpihenjek és kezét, ha szükségem lenne rá. Mellettem áll a bajban is! Szíve felém mindig nyitva áll… -és ez nekem, mind TE vagy!"



„Nagyra becsülöm azt a barátom, aki

időt talál számomra a naptárában, de

még jobban szeretem azt, aki elő sem veszi

a naptárát, ha rólam van szó!”


„Az igazi barátok nem azok, akikkel leülsz egy órácskára dumálni és iszogatni. Az igazi barátokkal nem kell mindennap találkozni, az ember egyszerűen tudja, hogy ott vannak, ha szükség van rájuk.”



Nem hittem, hogy létezik barát, Kinek hiánya ennyire fáj!

Kinek itt őrzöm szívemben, minden gondolatát.

Aki tőlem most oly nagyon messze jár, És minden pillanattal nő e távolság. Nem tudtam, hogy van ember,


Kinek hiánya így fájhat!

Kinek sóvárogva vár szívem, egyetlen szavára.

Aki oly sokszor megnevettet, ha szomorú vagyok, És most egyre-egyre csak miatta sírok. Várom már nagyon, hogy újra nekem beszélj, Hogy újra mond: "Azt sem meséltem még…!"

Hogy felcsillanjon szemed, és kedves mosolyod,

És kizárva ilyenkor az egész világot,

Szívem és lelkem csak téged hallgasson.



"Barátod vagyok, nevetésed vidámmá tesz, bánatod megkönnyeztet, haragodat csitítanám, fájdalmadat simítanám. Ha akarod, meghallgatlak. Ha szeretnéd békén, hagylak. De ha már kevés vagyok, s nem kellek, add tudtomra, s én szó nélkül elmegyek...mert a barátod vagyok!"



remélem lesz benne olyan ami tetszik

2011. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!