Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptatok ti is könyv küldős...

Kaptatok ti is könyv küldős játékhoz levelet? Csak mi nem kapunk könyvecskét vagy máshol sem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor 1 kisgyereknek küldesz könyvet és 6 levelet 6 kisgyereknek, a végén pedig nektek küldik a könyvecskét. Felháborodtam rajta. Miért nem lehet játszani ilyet?
2009. szept. 10. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mi is elküldtük annak rendje és módja szerint, ám egy darab könyvet nem kaptunk... Hát, gondolom ez a magyar mentalitás és hozzáállás...
2009. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi is csak várunk és várunk,de semmi.Több mint 1 honapja küldtük körbe a leveleket és küldtünk 1 könyvet az adott kisgyereknek,de még mi sem kaptunk semmit.
2009. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi az ígért 36 könyvből 6-ot kaptunk. Hozzátok képest ez is jó arány....
2009. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi ötöt kaptunk.
2009. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Én pont ezért dobtam ki rögtön kukába az összes ilyen levelet, vagy visszaadtam. Mert tudtam, hogy ez lesz belőle. Én becsületesen küldtem volna, és visszafelé? Gyanítom, nem kaptam volna semmit!
2009. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ki pontozta le az összes válaszadót?????
2009. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így jártam én is , annak is örültem volna ha csak pár könyvet kapok vissza, de egyet sem kaptam. A legtöbb embert ennyire nem érdekli ezek szerint.
2009. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már hónapok óta várjuk a könyveket, de egy sem jött. A 6 akkor az jó arány :)

Jut eszembe, biztos olyan pontozta le a válaszaitokat, aki nem küldött könyvet.

2009. szept. 10. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éve várom a könyveket...egy sem jött... :(
2009. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!