Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó még a 4D, azonkívül...

Mire jó még a 4D, azonkívül hogy hamarabb megtudjuk a baba nemét?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Babamozizni.A 3 és a 4D között csak időbeli különbség van.Az egyiken pont azt látod amit mutat, a másik késik kicsit.Na jól megírtam de remélem érted.Diagnosztikai célokra még mindig a 2D a legjobb,azt is használják.
2009. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legpontosabb és a legjobban látszik a baba mindene. Egyáltalán nem csak a nem megállapitására szolgál. Vérzések, szivbetegség, vese betegség és sok minden más baj kiszűrése szolgál ez a LEGPONTOSABB vizsgálóeljárás.

Nem utolsósorban ezt te is láthatod.

2009. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Ahol 3-4d uh van azok a gépek talán jobbak is mint a kórházban.

Egyébként a 2 perces vizsgálat nem hiszem, hogy elegendő idő a baba pontos, figyelmes vizsgálására.

Ezeken a fizetős helyeken pedig általában 30-60 perc az időtartam, ahol mindent megnéznek a babán!

2009. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Mi is voltunk a gyerekeinkkel 3-4D-s uh-n maszeknál.Nagyon jó felvételeket mozit csinált.És orvos mondta,hogy diagnosztikai célra a 2D a legjobb,azért azt használják.Nálunk a kórházban is 2D-vel néznek,pedig tud a gépük 3-4D-t is.Nálunk lehet is fotót kérni a kötelező uh-n amilyet akarsz,én kértem ott is mindig.

1 voltam.

2009. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk és mondhatom, hogy nem a mozi miatt mentünk, hanem azért hogy a baba minden egyes porcikáját megnézzék, azért hogy minden betegség lehetősége 0 ra csökkenjen. A fiamnál találtak a veséjében egy tágulatot. Amit addig (32 hetesen) senki nem vett észre. Mára már kinőtte de nagyobb baj is lehetett volna belőle. Így nálunk természetes volt hogy a másodikkal is mentünk. Ha jó helyre mgy az ember akkor orvosi szakvéleményt kap.
2009. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!