Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes, vaterás anyukák,...

Teszveszes, vaterás anyukák, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kislányomnak vettem egy jelmezt,jó állapotúnak volt hírdetve.Ma megérkezett,és a térdénél van egy fél cm lyuk.Postával 2300ft fizettem érte.(Ha bevarrom nem lesz feltűnő) Ti szólnátok az eladónak?Mit írnátok neki?Az a baj,hogy már másik jelmezt nincs időm beszerezni,és tetszik is a lányomnak.
2013. febr. 6. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jelezném Neki.

Nem durván, mert lehet hogy Ő sem vette észre...

Mivel már nincs idő másik jelmezt venni-ezt is megírnám-, szerintem úgy lenne korrekt, ha valamennyit visszautalna a vételárból.

2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem írj neki egy e-mailt, és attól tedd függővé mit teszel.Ha kedves és segítőkész, magyarul kompromisszumra képes, akkor jó, adhatsz neki pozitívat...főleg ha még vissza is utal valamit az árból.Ha elnézést kér és közli hogy nem tud mit csinálni kulturáltan az nálam semleges lenne.De ha még ő lenne felháborodva, akkor egyértelmű negatív mellé fűznék szép kis történetet.

Egyébként milyenek az értékelései?Azt érdemes mindig vásárlás előtt megnézni, pont az ilyen esetek miatt.

2013. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is jelezném az értékelésbe.
2013. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Második amit ír az egy részben jó szerintem.

Vagy is írsz neki egy email-t és ha kapsz vissza az árból vagy iszonyatosan bocsánatot kér, akkor habár mindenképpen az értékelésbe belírnám ekkor is, hogy nem feltüntetett hiba volt a terméken. ha viszont nem akar semmit csinálni, akkor konkrétan rossz értékelést adnék neki.

ha másoknak is elad ruhákat mind lyukkal, akkor azért elég gáz.

2013. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy észrevette írj neki először normális hangnemben így ahogy itt, hogy már bevarrtad meg tetszik a kislányodnak de úgy érzed korrektnek ha visszaad vmennyit. Egyébként nem tudom milyen postával vetted de ha ajánlottal akkor maga a jelmez sem volt azért annyira drága én is most vettem a gyerekeimnek pici hibás jelmezeket 1400 meg 1500 ft-ért az egyik egy állat aminek a szárnya volt kicsit megkopva de hát kit érdekel őszintén arra az 1 napra, a másik meg kicsit bolyhosabb volt. Ha mindezekért 3500-4000 stb, pénzt kért volna az eladó akkor azt nagyon sokallottam volna de 1500-1600 ft-ban belekalkuláltam hogy nem lesz tökéletesen makulátlan.

Persze igazad van hogy fel kell tüntetni a hibákat.

2013. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor írok neki,mellékelve egy fotót.Igen,nem volt drága 1800ft,de én a teljesen új, csak kimosott jelmezünket adtam el 2000ft.Sajnos én ilyen dili vagyok,úgy gondoltam postával már húzós lett volna ha drágábban adom.Nincsennek rossz értékelései.
2013. febr. 6. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is email-ben jelezném,és a reakciójától tenném függővé a továbbiakat.
2013. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd neki a problémát,mindenkivel előfordulhat,hogy véletlenül elnéz valamit..Próbáljátok meg valahogy orvosolni,esetleg egy kis visszatérítés vagy vmi közös komprumisszum

ha nem jelentkezik,szándékosan,megírnám az értéeklésbe

2013. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!