Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes, vaterás anyukák?...

Teszveszes, vaterás anyukák? A fix áron túl licitálták a termékemet. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Felraktam egy ruhát a teszveszre, 1 ft-ról indult a licit, de volt fix ára is, amit mára túllicitáltak. Akkor mi lesz a végén? A licitált áron viszi el a nyertes, vagy a fix áron?
2013. febr. 5. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A licitált árat kell kifizetnie, ha nem nyomta le a fix árat. (Ez mekkora butaság már, hogy ott a fix ár, ami kevesebb, mégsem üti le.)
2013. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A licitált áron!!!
2013. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez az amit én sem értek, simán megvehetné valaki olcsóbban, fix áron.

És még egy kérdés: még 3 nap van hátra, most még valaki leütheti fix áron, attól függetlenül, hogy már több rajta a licitált ár?

2013. febr. 5. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem üthetik már le a fix árat, de nem biztos. Ilyet még nem tapasztaltam. De nézd meg a beállításokat, és ha teheted/engedi, töröld ki a fix árat.
2013. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most megnéztem, a termékeim listájánál még ott szerepel a fix ár, de amikor rámentem ennek a terméknek az oldalára ott már nincs feltüntetve a fix ár, vagyis nem tudják már leütni.

Hát ez vicces! :-) Ilyet még én sem tapasztaltam.

2013. febr. 5. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószinű valakinek annyira megtetszett hogy nem is figyelte a fix árat,és túllépte azt.Ilyenkor már nincs fix ár,a nyertes licitáló veszi meg,a max liciten (500-as fix ár,de ők 1500-ig licitálnak,akkor 1500-öt kell kifzetnie)

Örülj neki :)

2013. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze örülök. :-)

Köszi a válaszokat.

2013. febr. 5. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már jártam így.

Egy mellényt tettem fel 1 Ft-ról indult a licit, és megadtam 800 Ft fix árat is. 1600 Ft lett a licit vége, annyit fizetett a vevő.

2013. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, ha túllicitálják a fix árat, akkor a termék oldaláról eltűnik a fix ár, tehát már csak az utolsó licit viheti. Azt az összeget is kell megkapnod érte!
2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!