Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gengigel Baby-t érdemes...

Gengigel Baby-t érdemes megvenni, mert 3ezer ft-t és ha nem hat, akkor elég drága?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vettem, szerintem ne vegyél, nem segít a fájdalmon egyáltalán, csak olyan szer van benne, hogy "segíti" az ínyt. Nem látom semmi értelmét, nem is kenem, inkább Dentinoxot használok, ami érzéstelenít is, gyulladást is csökkent, satöbbi, több előny egyszerre.
2009. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogzásra? Nekünk a drága jó doktornéni ajánlotta fogzási fájdalomra. Na én hülye megvettem (meg a doktornéni a hülye, aki ajánlotta), közben a tájékoztatóra rá van írva, hogy nincs fájdalomcsillapító hatása, hanem regenerálja a sebes nyálkahártyát asszem, vagy valami ilyesmi.
2009. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Inkább homeopátiás szerek váltak be nálunk. A dentinox gél kb: 2 percig se hatott, szóval az nem vált be. Panadolt is adtam fogzásra de ezt csak 3 napig lehet. Estére Viburcol kúpot szintén homeopátiás adtam. Nekünk ezek váltak be legjobban.
2009. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!