Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresztszülők ajándéka?!

Keresztszülők ajándéka?!

Figyelt kérdés

Júliusban kiköltözöm külföldre pár hónapra, és "búcsúajándékként" kellenének valami ötletek, hogy mit adhatnék nekik.

A kislányét már tudom, ő az első fülbevalóját fogja kapni tőlem :)

De a keresztfiam (2,5éves) fogalmam sincs, mit kaphatna. Játékai rakattal vannak. Inkább valami cukit, de mégsem hasznosat szeretnék (mármint ne olyat, amit a szülei/vagy én úgyis megvesznek/ünk, mert kell)..inkább személyesebbet szeretnék.

Gondolkoztam,hogy kis takaróba belehímezni a nevét, de mellé még kellene valami (és abban sem vagyok biztos, hogy ez jó ötlet). Teljesen kétségbeesett vagyok, kérlek segítsetek! :)


2013. jan. 28. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmi személyes ajándékot vennék.

[link]

2013. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek az alvós játék mellé mostanság szeretik az alvós párnát is. Én el tudnék képzelni valami kis aranyos alvós párnát, az sokáig megmarad és később még kintről küldhetsz neki rá másik huzatot, más dekorral, ami majd rád emlékezteti.
2013. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináltatnék neki egy szép falvédőt + takarót/párnát a kedvenc mesefigurájával.
2013. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!