Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nem féltek, hogy a...

Anyukák, nem féltek, hogy a párotoknak nem elég a szex? Többi lent

Figyelt kérdés
Az imént olvastam itt egy kérdést,hogy heti hányszor szeretkeztek a párotokkal?Nagyon sok válaszoló írta,hogy heti szinten nem szexelnek hanem havonta pár alkalommal.Nem féltek,hogy a párotoknak ez kevés és máshol keresi majd meg azt amit otthon nem kap meg?
2013. jan. 23. 17:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Kedves 10-es! Hiába ez a nagy általánosítás, meg az okoskodás én nagyon sok olyan esetet ismerek ahol nem így, vagy éppen fordítva van! Nagyon sok férfi ismerősöm, barátom van (de a Páromat is ide tudom sorolni) aki nem hal bele ha heti 2-3 alkalommal van csak szex. Érdekes dolog ez, mert mindenki azt mondja, hogy a férfiaknak mindig azon jár az eszük, pedig nagyon esetben ez csak egy közhely. Nők között is van szexmániás, vagy olyan akinek kevés a heti 2-3 alkalom. (én is keveslem) Így van ez azzal kapcsolatban is, hogy a férfiak és a nők egymásra mutogatnak, hogy melyik a szemét...Hol egyik, hol másik! Ez manapság már majdnem, hogy egységesen megoszlik. Nem kell itt azzal jönni, hogy a férfiak mennyire másképp működnek. Ez nem ment fel egy férfit sem az alól, hogy a házasságban nem csak jóban, a rosszban is ki kell tartani. Ha ez nem megy, nem kell házasodni. Néha én is fel tudok robbanni ha visszautasít a férjem, mert mondjuk fáradt vagy nincs kedve, de nem rohanok az első férfihoz aki lefeküdne velem!
2013. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
utolsó a heti 2-3és a havi 1-2 között én érzek némi különbséget. amúgy a kérdésre válaszolva,nem,nem félek,mert azonosak az igényeink..soha nem volt ebből problémánk
2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

10-essel abszolút egyet értek! Én is rettentő sok ilyen esetet látok, köztük az egyik legjobb családi barát házaspár. Anyuka szentül meg volt győződve, hogy minden oké, de szex nem volt, csak havi 1-2 alkalommal, mert anyuka hulla 2 gyerek mellett, apuka ugyan próbálkozott, de mindig visszautasítást kapott, beszéltek is róla, mégsem változott anyuka részéről semmi. Apuka meg becsajozott, úgy, hogy senki nem tudott semmiről, nagyon ügyesen csinálta, de utólag bevallotta, érzelmileg nem főzte semmi a másik nőhöz, de otthon hiába próbálkozott nem kapta meg amit akart, így keresett mást. Egyébként maximálisan jó családapa, jó férj, mindene a családja.


Aki azt mondja, hogy a szex nem fontos része egy kapcsolatnak, az saját magát áltatja. Én nőként is nehezen viselném, ha a férjemnek csak havi 1-2 alkalommal lenne kedve hozzám. Egy idő után besokallnék én is. Pláne, ha előtte nem így működött a dolog.


Persze a gyerekvállalás nehéz ügy ilyen szempontból, nálunk is voltak hullámvölgyek dögivel szex téren a terhesség, gyerekek, szoptatás miatt, de ez átmeneti állapot, és nyilván ezt a férfiak többsége is megérti, amelyik nem, az alapból selejt. De azért egy 2-3-4 éves gyerek mellett már nem szép dolog az mögé takarózni, hogy hulla fáradt az ember, nincs ideje semmire stb.


Az egyik válaszoló mondatához fűznék hozzá még valamit:


"Nagyon sok férfi ismerősöm, barátom van (de a Páromat is ide tudom sorolni) aki nem hal bele ha heti 2-3 alkalommal van csak szex."


A heti 2-3 alkalom gyerekek mellett abszolút jó szerintem. Nem is erről volt szó, hanem havi pár alkalom. Mondjuk a havi 2 alkalom az már úgy gázos szerintem. Pláne ha ez rendszeres, hónapokig tartó dolog.



"Ez nem ment fel egy férfit sem az alól, hogy a házasságban nem csak jóban, a rosszban is ki kell tartani. Ha ez nem megy, nem kell házasodni."


Valóban, ahogy írtad, jóban rosszban. Ez esetben az egyik félnek jó, a másiknak rossz. Hogy ne csak a pasikat szidjuk, hogy szexmásniásak, nézzük a dolog másik oldalát, ne várjuk el egy pasitól se, hogy hónapokig szex nélkül kelljen élnie, mikor van egy egészséges felesége. Egyetlen nőt sem ment fel az önzőség sem. Most nincs kedvem, hagyjál, most fáj a fejem, most beteg a gyerek, most nem jól aludt stbstbstb. A dolog nem egyoldalú, kompromisszum kell.



"Néha én is fel tudok robbanni ha visszautasít a férjem, mert mondjuk fáradt vagy nincs kedve, de nem rohanok az első férfihoz aki lefeküdne velem!"


Na most ezt képzeld el úgy, hogy ez az eset megtörténik mondjuk heti 2 alkalommal és két hét alatt 1× teljesül a vágyad. Mit szólnál hozzá?

2013. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Itt már megint az általánosítással van a baj. Igen, vannak olyan férfiak, akik félremennek, ha nem kapják meg otthon a "napi betevőt". De értsétek meg, és fogadjátok el, hogy nem minden férfi ilyen.

Egyetértek néhány előttem szólóval, nem választanék magamnak olyan párt, aki emiatt képes megcsalni. Másrészt pedig nem minden férfi igényli olyan gyakran. Pl. nálunk is inkább nekem nagyobb az étvágyam, a férjemnek elég lenne havonta 1-2-szer. Mégsem rohanok más pasi ágyába, ha a férjemnek éppen nincs hozzá kedve. Ahogy ő sem rohant máshoz, amikor a terhesség alatt és után hónapokig nem volt semmi.

2013. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
13-as, a visszautasításnál van egy még rosszabb dolog. Amikor érezzük a másikon, hogy kényszerből csinál valamit. Mi ismerjük egymást annyira a párunkkal, hogy észrevennénk egymáson, ha az egyikünk csak megjátsza magát. Soha nem akarnék úgy vele lenni, hogy ő csak muszájból csinálja a dolgot, és ez fordítottan is igaz. Ez egy kétoldalú dolog, akkor jó, ha mindkettőnknek jó. Ha az egyikünket csak a kényszer hajtja, ha csak azért megy bele a dologba, mert "jajmostmuszájkülönbenbiztosmegcsal", akkor megette az egészet a fene.
2013. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
11-es válaszoló vagyok! Teljesen egyetértek a 15-ös válaszolóval! Pontosan ugyanezt akartam kérdezni/mondani. Azt írod, hogy a nőnek mindig megvannak a maga kifogásai, visszautasítja a férfit aki emiatt nem kapja meg amit akar. Talán attól jobb lesz, ha a nő fanyalogva belemegy a dologba, de halálosan untatja a dolog?? Nem tudom melyik férfit izgatja ez, szerintem annyira nem tetszik nekik ...
2013. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Juj, hát én izgultam, hogy mi lesz a szexszel, mert is lépten-nyomon azt olvastam, hogy a nőnek nullára csökken a libidója. Nekem egy 15 hónapos örökmozgó kisfiam van, akire mindig figyelni kell és a lakás nálunk sem takarítja ki magát, mégis megvan minimum 5 szex a héten. Én ugyanúgy kívánom a párom és ő is engem, mint a gyerek előtt és nem érzem fáradtságnak a dolgot, sőt. Engem abszolút feltölt. Ennyi élvezet mindenkinek jár.:)
2013. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki annyira egyszerűnek kezeli a dolgot, pedig korántsem olyan egyszerű.

Mi van azokkal az anyukákkal, akik szülés után elégedetlenek a testükkel, nem érzik jól magukat a bőrükben, volt valami traumájuk szülés alatt, után, ami miatt nincs kedvük, szoronganak, vagy legegyszerűbb, ha egyszerűen nincs ideje, energiája karban tartani magát, és nem akar ősasszonyként a férjével összefeküdni, hogy közben ő a szőrösebb? És a pasik? Mi van azokkal, akiknek ilyen-olyan okból, de nincs gusztusuk a feleségükhöz, mert őket meg a szülés, szoptatás gondolata-látványa traumatizálta, és amíg ez el nem múlik, képtelenek összebújni a párjukkal? És aki szoptatás miatt a megfelelő fogamzásgátlás miatt szorong?

Nem minden fekete és fehér ám és nem minden kedv kérdése.

2013. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hű, szülés-szoptatás látványának traumatizálása stb... a tipikus esete annak, hogy ha nincs elég problémánk, akkor gyártsunk magunknak néhányat :)

Amiket felsoroltál, mind olyasmik, amiken nagyon könnyen lehet segíteni. Ha valaki a fenti indokok miatt eljut a válásig, nos az megérdemelte a sorsát.

2013. jan. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények.Én azért tettem fel ezt a kérdést,hogy más nők hogy is gondolják ezt az egészet.Én a 1.-essel értek egyet,igaza van a férfiak máshogy működnek és 30 nap alatt nagyon kevés az-1-2-3 alkalom.Rendben,hogy fáradtak vagyunk stb,de a párotok is elfárad a munkahelyén(az enyém biztosan).És még így is van energiája a szexre.Ahogy valaki írta,ez nem fáradság kérdése.Ha annyira szeretnél szeretkezni a pároddal,találsz rá időt,mint minden másra.:)
2013. jan. 24. 07:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!