Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem bírok kikeveredni a mai...

Nem bírok kikeveredni a mai depis hangulatomból. Adnátok ötleteket, hogy hogyan szánjam rá magam, hogy végre felálljak a géptől és a kedvem is jó legyen?

Figyelt kérdés
Salsa zenét hallgatok, olvastam vicceket. Persze főznöm kéne és kicsit takarítani (vasalni és még miegymás). De csak itt ülök és nincs kedvem elkezdeni egyiket sem.

2013. jan. 17. 12:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azért ez így vicces, hogy hány csaj ül otthon. Elképzelek egy reklámot, ahol egy lakótelepen sok ablakon belátni fentről és mindenki éppen azt írja, hogy de sz.. neki. :)

Amúgy pont jött az előbb egy barátnőm, csak beugrott 10 percre és mondta, hogy éppen most adták be a válást, meg még egy-két szaftos részletet. Hát ... azt hiszem jó így nekem mégiscsak, ahogy most vagyok, legalábbis úgy nem lennék, ahogy ő van.

Ebédet még kéne főznöm, mert holnap a párom azt vinné, ma se vitt itthonról. Lasagne hozzávalókat vettem tegnap, de nem gondoltam, hogy depisen az órákig tart...jó, amúgysem egy gyors kaja.

Ja, amúgy telefonált váratlan érkezése előtt 5 perccel és hihetetlen milyen gyorsan tudok rendetrakni ilyenkor, úgyhogy ennyivel sikerült haladnom itthon.

2013. jan. 17. 13:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyenkor vagyok a leggyorsabb! Nem is értem, máskor mit szöszmötölök annyit:)))

És még annyit, hogy bármennyire is vacak hangulatom van, inkább itthon vagyok a gyerekemmel, minthogy az idegbeteg főnököm cseszegessen a hülyeségeivel a munkahelyemen. Lesz még arra idő bőven. (remélem)

2013. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, szintúgy vagyok én is.

Gyerek oviban, férj dolgozik, én pedig ma fél egyig feküdtem, és tévét néztem.

Pedig, még tegnap este lejárt a mosógép, óránként egysszer eszembe jut, h ki kellene pakolni, délután óta azon töröm a fejem, h inkább átmosni kellene újra, de egyikhez sem mozdultam meg.

Annyira voltam hajlandó, h feltettem az abált szalonnát, és sütöttem hurkát.Illetve ez most némi túlzás volt, a hurka nem sül még, de már a tepsiben van:)

Annyi minden szerettem volna ma csinálni, tegnap még jó kis akciótervem volt, de a bejárati ajtóig sem jutottam el.

Lusta vagyok, de nagyon.Még ahhoz is erőt kellett gyűjtenem, h bekapcsoljam a gépet, és netezzek.

Majd holnap másképp lesz:)))

2013. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!