Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem bírok kikeveredni a mai...

Nem bírok kikeveredni a mai depis hangulatomból. Adnátok ötleteket, hogy hogyan szánjam rá magam, hogy végre felálljak a géptől és a kedvem is jó legyen?

Figyelt kérdés
Salsa zenét hallgatok, olvastam vicceket. Persze főznöm kéne és kicsit takarítani (vasalni és még miegymás). De csak itt ülök és nincs kedvem elkezdeni egyiket sem.

2013. jan. 17. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap én is így voltam. Menj ki a friss levegőre. Én is sétáltam egy picit és frissebb lettem, jobb lett a kedvem.
2013. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem. :( Bár most ezen kicsit röhögtem. Meg már voltam kb. 5 percig és nem lett jobb. Meg egyre sürgetnek a tennivalók én meg ülök itt. Kérek még ötletet, de ez az önirónia tényleg kicsit jólesett.
2013. jan. 17. 12:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma én is így vagyok. Már 3 órája főzök, olyan lassan megy minden. Ilyen napokon én inkább nem csinálok semmit, csak itt írogatok, filmet nézek. Kedvem sincs felállni. Megvár a munka, úgyis minden nap itthon vagyok.
2013. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nézz ki az ablakon csodásan esik a hó ennél szebbet jobbat el se tudnék képzelni, fel tudtál kellni, egészséges vagy van családod. mi kell még?
2013. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Nem főzök akkor ma. Lesz rántotta és kész. Akkor vasalok és tévét nézek. Lehet, hogy ez egy ilyen nap?
2013. jan. 17. 12:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom. Látom,hogy esik.Igen, felkeltem, egészséges vagyok. Csak rossz napom van és nem esik jól, hogy sorolgatom magamban, hogy éppen mik a bajaim, nincs kedvem semmihez, nincs állásom és kicsit olyan érzésem van, mintha az önmegvalósításomon esne csorba. A gyerekek és a párom dolgukon vannak, nekem meg marad az itthon punnyadás. Általában nem ez van, de van ilyen is és jó lenne egy módszer, amit máskor is elővehetek és beválik.
2013. jan. 17. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:

mit csinálj? semmit :) legyen ez a te napod, nézz filmeket, olvass, pihenj, ülj be egy kád vízbe (már ha szeretsz fürdeni) :) néha mindenkinek jár egy szabadnap :)

ma én is ilyen napot tartok. párom korán elment dolgozni, csak hajnalban jön haza, enyém az egész nap. nekem is lenne dolgom, de megvár minden. főzni nem főzök, csak magamra kéne.. vagy rendelek valamit, vagy leszaladok a kínai étterembe és veszek valamit.

2013. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezt tényleg ilyen nap. Délelőtt sétáltunk a kicsivel, de amint hazaértünk, rámtört a punnyadós hangulat. Megmozdulni sincs kedvem. Csináltam egy tízperces tésztaételt ebédre, öt perc alatt kiporszívóztam (látványtakarítás), és innen kezdve eszem ágában sincs kedvem bármi hasznosat is csinálni. Gyerek alszik, én gépezek egy kicsit. Megnézem, lesz-e valami a tévében, vagy zenét hallgatok. Este már közös időtöltés, ha apa hazajön, azt már féllábon is... Majd holnap bedobom magam.
2013. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy ilyen nap, megnyugodtam!! Én ma csak egy krumplifőzeléket főztem, semmire nincs energiám, még vasalnom kellene nekem is... a fejem is olyan kóválygós.. vagy a TV előtt ülök, vagy a gép előtt. Ráadásul a picibaba bármikor megérkezhet, és már türelmetlen vagyok! (holnap töltöm a 39.hetet...)

Bocsi, hogy jó ötlettel nem szolgálhattam! De jó volt látni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a hangulattal :D

2013. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nálam is ez a helyzet, amióta terhes vagyok (két hónapos). én is filmet nézek, gyorsan elkészíthető ételeket csinálok és látványtakarítás megy most nálam is :) fekszünk az ágyban a 16 hónaposommal :) lustizunk, van olyan hogy 10-ig, délig alszunk.
2013. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!