Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondolkodtatok már ezen?

Gondolkodtatok már ezen?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt volt egy anyuka aki megkérdezte hogy otthon marad-e az apuka más családban ha az anya beteg. Persze én is írtam hogy nem hacsak nem, megy dolgozni, kell a pénz, nem maradhat itthon, mert valahogy majdcsak boldogulok. Volt is ilyen azóta, szédelegve, alig állva lábamon elláttam a háztartást, a gyerekeket, nem volt kérdés hogy megy-e dolgozni. Most azonban ő beteg. Fáj a foga. Munka elvetve, elé kell rakni mindent, még a tűzre is én rakok. Ilyenkor azért megfordul a fejemben hogy hogy hogy is van ez?
2013. jan. 13. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szió, ha nagyon beteg lennék, tuti megkérném a párom legyen velünk itthon 2 napocskát.....de ha ő beteg akkor természetes hogy mindenben segítem. Az igaz, hogy ha beteg vagyok és megkérem maradjon itthon és húzza a száját, nem tudom hogy állnék hozzá, mikor ő szorul segítségre!
2013. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van.:-)

Ha én vagyok beteg ellátom a 4 gyereket lázasan gyengén de ha ő beteg akkor csak nyafog és hisztizik.Szoktam is mondani a gyerekeknek mikor hisztiznek hogy olyanok mint néha az apjuk.

2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Annyi szerencsém van, hogy a párom mindenben támogat, a munkahelye rugalmas, és lesi minden kívánságom :)
2013. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férfiak már egyből "halálos betegek", nincs átmenet. Ilyenkor képtelenek bármit is csinálni... Tisztelet a kivételnek!

Nálunk egyszer volt nagyobb betegség, ami majdnem tüdőgyulladás lett. Éppen akkor született a pici lányunk, szóval érte is aggódhattam, hogy ne legyen baja, meg a férjemet is ápolgathettam. Nem volt egy leányálom. Én meg még nem voltam beteg mióta együtt vagyok a férjemmel.

2013. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfiaknál rosszabb beteg nincs!! :D
2013. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hàt èn beolvasnèk neki, Persze csak ha màr jobban van, mint,ahogy meg is tettem tavaly.

Kidöntött minket a hànyòs vìrus. Először a fiamat, majd rà kèt napra engem mèg a lànyomat. Felhìvtam dèlelőtt 11 fèle, hogy jöjjön haza, mert nagyon szarul vagyok, meg a làny is beteg. Mondta, hogy okè. Este fèl hatkor esett be, (hàromnegyed òra az ùgyhogy maximum) addigra Persze màr mindketten jobban voltunk, màr nem hànytunk stb, erre megjegyezte, hogy, de Hàt semmi bajotok. Na màsnapra ő is kidőlt, màr dèlelőtt 10-kor itthon volt ès ment feküdni, na innentől kezdve màsnap reggelig nem làttuk, mert ő beteg. Mikor jobban volt, megkapta a magàèt, azòta nincs ilyen gond. Ès tudja, hogy nagyon sokat bìrok, nem ràngatom haza ok nèlkül, de van mikor nekem segìtsègre van szüksègem a 2 gyerek mellett.


Mùlt hèten megint benyeltük a hànyòst, telefonàltam neki, màsfèl òra mùlva itthon volt. :)

2013. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!