Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Clear Blue terhességi teszt...

A Clear Blue terhességi teszt mennyire jó? Kinek van vele tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 10:54
 1/4 holysmoke ***** válasza:
Nem olcsó de nagyon jó! Nekem ezen derült ki hogy terhes vagyok :)
2013. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhességi teszt ugyanolyan jó, csak van, ami már egy-másfél nappal előbb is kimutatja, mert érzékenyebb kicsivel.


Minden teszt ugyanazon az elven működik, csak más anyagból vannak, van amelyiken szép műanyag kazetta van, van, amelyik keresztben helyezi el a csíkot stb.


Ha terhes vagy, minden normális teszt kimutatja, csak maximum két nappal később.

A peteéréstől számított két hét múlva lehet tesztelni, vagy kimaradt menstruáció esetén.

Továbbá ha késik a vérzés, de negatív, akkor két naponta reggeli vizeletből egy héten át érdemes tesztelni. Ha amúgy rendszeres a vérzés, de mégsem jön meg és a teszt is negatív, akkor orvoshoz kell menni.

2013. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevalt, minden nap teszteltem vele, a sima CB mar napokkal menzesz elmaradasa elott kimutatta, eloszor halvanyan erosodott ket naponta. Mas tesztek ekkor meg negativak voltak (10es Valentin, x-epil, 10-es csikok, egyeb). A digitalis CB csak a menzesz kimaradasa kornyeken lett pozitiv. En csak ajanlani tudom, sok tesztet hasznaltam el. Bar a CB kevesbe erzekeny elmeletileg, de a legjobb minosegu teszt, ezert mutathatja ki korabban, mint mas teszt. Mindket terhessegemnel ez mutatta ki eloszor.
2013. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én pont tegnap készítettem digitális Clear Blue tesztet ami negatív lett. Nagyon elszomorodtam,mert biztos voltam benne reggel amikor megcsináltam, hogy pozitív lesz.A negatív eredmény után fogtam magam és elmentem orvoshoz.Elmondtam neki, hogy 5 napja késik a menszim és terhességi tüneteim is vannak. Megnézett hüvelyi ultrahanggal és képzeld már látszik egy ici-pici petezsák:)A digitális teszt úgy van programozva, hogy 2 perc alatt eredményt kell mutatnia, viszont a hagyományos tesztek közel 10 perc után is mutathatnak pozit,mert lassabban mutatkozik az a bizonyos várva várt második csík.De a digitális nem vár és negatívat mutathat,ha még nagyon kevés a hCG a szervezetben.

2013. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!