Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hívják valakinek a kisfiát...

Hívják valakinek a kisfiát KOLIN-nak? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy mikor van a névnapja stb. Az anyakönyvezhető nevek között találtam és megtetszett.

2013. jan. 1. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Lehet agyamra ment a biológia, de nekem az acetil-kolin nevű vegyület jut róla az eszembe, és nem adnám a gyerekemnek :D Ez fiú név? Életemben nem hallottam még, legfeljebb angolszász nyelvterületen.
2013. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Nekem a modern nevek nem nagyon tetszenek de ez tetszik,jó kisfiúnak és egy felnőttnek is.


Juni9

[link]

2013. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fiú pl; Colin Farrell
2013. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Így magyarul leírva szerintem borzalmas:-(. Nem adnám a fiamnak.
2013. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

az,hogy egy magyarnak nagyon gáz

nem a névtől lesz egy gyerek különleges

ettől csak nevetséges lesz

amerika majmolós szülők gyereke

2013. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Konor név tetszett de így magyarul leírva beláttam hogy borzalmas...a Kolin vagy Kolen (ilyen is van) ugyanez a helyzet..:(

Első de jót nevettem acetil-kolin:DD

2013. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Colin tetszik (angol nyelverületen persze), de így K-val nem. Nem ismerek ilyen nevű magyar gyereket.


Én is csak Konor-t hallottam, de abból 2-t is. Az egyiknek angol az apukája, de Mo-on élnek.

2013. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen külföldről majmolt nevek mind borzalmasak "magyarul" leírva..
2013. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene egyébként, de így K-val valami borzalom. Semmiképpen nem adnám a gyerekemnek így leírva.
2013. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy maradi vagyok, de a hátamon feláll a szőr ezektől a divatos nevektől! Kevin, Kira, Dzsesszika stb... és a Kolin is ehhez tartozik... szerintem nagyon gáz! Bocsi, nem akarlak megbántani, de gondolj arra, hogy ha öreg bácsika lesz a fiad és így szólítanák: Kolin bácsi. Háááát!
2013. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!