Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiss vezetéknévhez milyen...

Kiss vezetéknévhez milyen keresztnév illik?

Figyelt kérdés
szeretnék valami különlegeset de egyben kedves hangzásút is. sajnos még nem mutatta meg, hogy milyen nemű.
2008. máj. 29. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kiss Kata

Kiss Kincső

Kiss Mira

Kiss Ákos

2008. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm, nagyon helyes csaj, talpraesett, és őt úgy hívják, hogy Kiss Adriána. Szerintem ez különleges is, meg nem is:) A tesója meg Adorján.

Ha választassz, azt olvastam, jobban hangzik, ha magánhangzóval kezdődik a keresztnév, ha a vezetéknév mássalhangzóval végződik. Meg dallamilag jól hangzik, ha mély magánhangzókat tartalmaz.

Sok sikert!

2008. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintem mivek s-re végződik semmi képp ne s-el kezdődő keresztnevet adj mert azt nehéz kimondani. szerintem a Levente a Bence az Ottó is szép fió nevek és jól hangzik. Ha kislány akkor szerintem a Dorottya v. Dorina a Fruzsina is jól hangzik.(:
2010. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Kiss Réka is szépen hangzik, de nem túl "különleges".

Lehetne Kiss Lea, vagy Kiss Léna. :)

Fiú esetében pedig Kiss Péter, de az sem túl "különleges"...

Akkor ott van még a Kiss Zalán, Zorán. :)


Mi lett végül a baba neme/neve?

2012. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!