Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiss vezetéknévhez milyen...

Kiss vezetéknévhez milyen keresztnév illik?

Figyelt kérdés
szeretnék valami különlegeset de egyben kedves hangzásút is. sajnos még nem mutatta meg, hogy milyen nemű.
2008. máj. 29. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
olyat ne válaszz amiben i betűk vannak, mert az vicces pl.: Kiss Piri , Kiss István , Kiss Inez- így túl cincogós, de olyan sűrű név a kiss ezért minden név megszokott hozzá. Neked mi a különleges?
2008. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A mi babánk is Kiss vezetéknevű. Mi a Noel nevet választottuk. Van aki azt mondja,hogy túl rövd hozzá de nekünk tetszik vagy a Benett név az is különleges és aranyos is szerintem.
2008. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia.A Kissel szerencsétek van, ahhoz, szinte minden illik. Nekünk nehezebb a helyzetünk, Réz a vezetéknevünk. Ami nekönk tetszik, fiúba: Dominik, Patrik, lányba: Luca, Alexa.
2008. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem különleges pl az armand, villő,mimi...
2008. máj. 29. 11:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De ehhez a viszonylag gyakori es konnyu/egyszeru Kiss nevhez nagyon butan tud hangzani vmi tul kulonleges nev is!

En szeretem pl. ha alliteral a nev, lanynak Kiss Klaudia, Krisztina.

Fiunak meg Krisztian :)

2008. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál akkor Armand!!! AZ aranyos is, meg nem is nagyon lehet csúfolodni vele. A másik kettő nekem nem annyira jön össze , pont az "I" betűk miatt, de lehet rosszul gondolom.
2008. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szintem csak a fantáziád szab határt mert könnyű ez a vezeték név! Én úgy hallottam, hogy azok mellé a vezeték nevek mellé amik mássalhangzóra végződnek magánhangzós keresztnév illik de mondták a zöngés és zöngétlen hangzásokat is! Szerintem a a legfontosabb hogy neked nektek tetszen!

Nekünk fiúba a Bendegúz, Martin, Marcell, kislányba pedig az Emma, Rebeka, Viktória, Janka, Bíborka, tetszik!

Írd meg ha megvan a döntésetek!

Boldog babavárást 31 hetes kismama

2008. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem is akarok nagyon különlegest ,inkább lágy, kedves hangzásút. ezért érzem nem egyszerűnek a névadást..
2008. máj. 29. 11:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Adél.

Szerintem nagyon szép és ritka név.

2008. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A mi vezetéknevünk is ilyen rövid és gyakori, pont ezért hosszú, de nem túl különleges keresztnevet választottunk.

Lánynak el tudom képzelni a Kornéliát, Alexandrát, fiúnak pedig most valamiért a Sebestyén jutott eszembe, bár ez elég különleges, de jól hangzana együtt.

2008. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!