Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idén már szeretném a 4,5...

Idén már szeretném a 4,5 évesemmel díszíteni a fát. Eddig a Jézuska hozta a fát és persze az ajándékokat, most már csak az ajándékokat hozná. Sztetek mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Egész pontosan hogyan adjam elő?

Ti mit mondtatok a gyereketeknek?


2012. dec. 19. 09:16
 1/9 gabszem ***** válasza:
100%
ÉN azt mondanám, hogy a Jézuska megkért minket hogy díszítsük fel a fát.
2012. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen,én is azt mondanám,a fát elhozta,de sajnos nem volt ideje feldisziteni és ezért ránk bizta.
2012. dec. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Ilyet ne mondjatok, hogy "nem volt ideje", meg "nem ért rá".


Ilyeneket kell mondani, hogy "megkért", "segítsünk neki", stb.

2012. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mi is azt mondjuk, hogy megkért, hogy segítsünk neki feldíszíteni. olyan örömmel teszi, hogy leírhatatlan :)

ő lett Jézuska kis segítője ;)

2012. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt vettük a fát, együtt díszítettük, hogy a Jézuska majd tudja, hová kell tenni( a fa alá) az ajándékot!
2012. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a "meglepetés az angyalkáknak, hogy örüljenek a szép fának", illetve "ajándék Jézusnak a születésnapjára" verziók futottak. (Nálunk ugyanis nem a Jézuska hozza az ajándékot, mert a lányom négyévesen eltűnődött, hogy egy csecsemő hogy tud ajándékot hozni, azóta pedig némi Biblia-ismeretre tett szert, és kicsit megkavarodott, hogy Jézus most csecsemő vagy felnőtt, vagy hogy is van ez...)
2012. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek!
2012. dec. 19. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jók azok, amiket az előttem szólók is írtak. Jézuska megkért titeket, hogy segítsetek a fa díszítésénél, mert ahol már nagy fiúk vannak, ott szereti, ha ők is segítenek :)
2012. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az angyalkák hozzák a fát (oviba is), és együtt díszítjük, hogy a Jézuska tudja, hogy hova kell tenni az ajándékot, ahogy már előttem is írták.
2012. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!