Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ragad le a szeme, mit csinálja...

Ragad le a szeme, mit csináljak, hogy ébren tartsam magam?

Figyelt kérdés

16 hónapos kislányom nagyon rossz alvó, ha jól alszik akkor is legalább 3-szor kelnem kell hozzá éjszaka, mert éhes, mert szomjas, mert ki van takarózva, mert rosszat álmodott stb.

Most ott tartunk, hogy már a 3. kávémat iszom, mert ragad le a szemem. Ő alszik épp, de a délutáni alvásai is nagyon rosszak, sokat fel sír ilyenkor is. Nekem meg leves a tűzhelyen, ruhák a mosógépben teregetésre várnak, a konyha romokban és nem sokára a kisasszony is felébred. De én meg ülve elalszok.

Az apja dolgozik, szombatonként is. Nagymamák sajnos régen meghaltak, egy nagypapája van ő is dolgozik.

Nekem kell valahogy felébrednem, de hogy?


2012. dec. 14. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki a friss levegőre, 10-15 mély levegővétel, kifújás:)
2012. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kóla,csoki,állj ki a friss levegőre.

Ezentúl érdemes sok vitamint fogyasztanod,C vitamin,rengeteg gyümölcs stb.

2012. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Én 2 év alatt konkrétan kávéfüggő lettem. A férjem azt mondta, elég gáznak látja a helyzetet.

Szellőztesd ki a lakást, a friss levegő élénkít.

Vagy igyál egy redb.llt!

Kitartás!

2012. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem light kóla folyik az ereimben. Néha kávét iszok kólával. Remélem azért kapsz jobb ötletet.
2012. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj a fenébe mindent-hidd el megvár, és aludj egyet vele te is délutáninként. Hiába lesz szépen kiteregetve, ha te meg hulla vagy, amitől ugye feszült stb.

Rám mondhat mindenki amit akar, én minden délután lefekszem a fiammal, én ugyan csak 20-30 percet alszok, utána mindig magamtól kelek, de ez épp elég arra, hogy kipihentnek érezzem magam, és a házimunka is jobban halad utána, mert energiám és kedvem is van, amíg ő alszik. Szerintem próbáld ki.

2012. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ösnek igaza lenne, csak ha jól értem a Kérdezőnél az a baj, ami nálunk, hogy a gyerkőc nem alszik egy normálisat egyben. Az én gyerekem már alszik egy órája, de közben már 3-szor hittem azt, hogy felkel. Amikor először kinyitotta a szemét elkészítettem a tápszerét. Mire elkészült újra elaludt. Össze-vissza alszik, ahogy leteszem a fejem felsír. Nincs is kedvem ledőlni, mert amikor pont elaludnék, mindig fel kel kellnem és az rosszabb, mint ha le sem dőlök.
2012. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!