Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így egészséges?

Szerintetek ez így egészséges?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben akartam "örökbefogadni" egy kismacskát,ezért el is mentem az újsághirdetésben megadott címre.Behívott a nő egy kb 40 négyzetméteres lakásba ahol volt egy palotapincsi és egy valamilyen dog féleség,tehát egy nagy testű kutya,valamit 2 macska és a 3 kismacska.Meg is lepődtem,de azon mégjobban,mikor az egyik kismacskát a 4 hónapos kisbaba ágyából szedte elő.

Normális ennyi állat egy gyerek körül,panelban? Én biztos nem tartanék semmilyen szőrös állatot míg ilyen kicsi egy gyerek


2012. dec. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
èn inkább azt nem értem, hogy ilyenkor hol van a védönö?
2012. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húú, hát én imádom az állatokat, de azért ez sok. Még akkor is, ha rendszeresen vannak oltva, féregtelenítve és tisztán vannak tartva. Mi a garancia, hogy nem karmolják össze a macskák a kisbabát? Egy macska még annyira sem kiszámítható, mint egy kutya, pláne ha a kiságyba is beengedik.
2012. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt kutya is és macska is az öcsém születése után. A kutya nem bántotta, persze nem is hagytuk, hogy nagyon egymás mellett legyenek, de a kutya nagyon szerette, mindig vigyázott rá. Macska akkor került hozzánk, amikor már állni tudott. Együtt aludtak a kiságyban, és semmi baja nem lett öcsémnek. Nekem is volt macskám, olyan egy éves koromból van róla egy fénykép, hogy ölelgetem. Ha rendesen vannak tartva, akkor nem lehet baja a gyereknek. Rendszeres fürdetés, bolhairtás, oltások kellenek. És persze, hogy ne piszkítsanak a lakásba. Mondjuk nálunk nem ment ilyen nagyban az állattartás, mint ott, ahol jártál, lehet, hogy azért ott már a sok szőrt meg állatszagot eltüntetni nem kis feladat.
2012. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én imádom az állatokat,de nem ennyit és nem ekkora lakásba. Szóval ez egy szoba konyhás lakás,hozzáteszem,nagyon szép rend volt és nem volt kosz,na de a doggal konkrétan tele volt a konyha akkora volt. Szóval nem is értettem,hogy fértek el ennyien ott.
2012. dec. 5. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez durva. Azt nem értem, hogy a védőnő, mikor kiment, mert ki kellett mennie, ezt így rendben találta? Nem normális szülők.
2012. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!