Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha papírom van róla hogy...

Ha papírom van róla hogy hajlamos vagyok a trombózisra attól még tehetnek fel nekem spirált?

Figyelt kérdés

szóval 2 terhességem alatt a vérvételek jók voltak nem volt gondom ezzel az eredménnyel miszerint enyhe örökletes hajlamom van rá, ezért hormonális fogamzásgátlót nem szedhetek,legalábbis eddig így volt.

tudom el kell mennem megint vérvételre,de ha jó az eredmény akkor vmilyen hormonmentes spirál létezik?

vagy egyáltalán nem tesznek fel nekem semmit mert hogy hajlamom van rá?

jelzem semmi se történt velem a terhesség, se a szülés alatt ,szóval nem tudom honnét van bennem ez a hajlam,

a vérvételi eredmények is jók..


szóval tudnátok érdemleges választ adni???



2012. nov. 30. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Van hormonmentes spirál.
2012. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hajlam egyébként genetikai, ígynem fog változni. Többféle létezik, fajtától függően rizikót jelenthet arra, hogy trombózis alakul ki pl. hormonális fogamzásgátlótól, fekvéstől, műtéttől, hosszabb repüléstől.
2013. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!