Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYES lesz a héten? Mert...

GYES lesz a héten? Mert szombaton van elseje, ilyenkor majd csak hétfőre várjam?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A héten tuti nem lesz.Talán elsején utalnak,de szerintem csak 3.án,és 4.én lesz számlán a pénz.
2012. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
első vagyok,most visszanéztem a naptárt,júniusban,és szeptemberben is 4.én volt számlán a pénz.
2012. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is jövő héten lesz, én is várom már a pénzt.

Bátor vagy amúgy hogy egy ilyen kérdést fel mersz tenni ezen az oldalon. Jönnek majd nemsokára a nagyokosok hogy hogy merészelsz ilyen kérdést feltenni. Nagyon fel tudnak ám háborodni, majd csak figyelj!

2012. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesz. A hónap első munkanapján utalnak, a másodikon lesz a pénz a számlán. Keddre várd a pénzt.

Sok elseje esett már szombatra, ettől nem utalnak korábban. Novemberben is csak amiatt, hogy október 31 után 4 napos ünnep jött.

2012. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de ez az elseje munkanap lesz,ezért én abban bízom hogy hétfőn már megkapjuk.
2012. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mi? szombat munkanap? nem 8-a?
2012. nov. 27. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, szombat munkanap. Tegnap szembesültem ezzel a szomorú ténnyel. :(

Elvileg utalhatnak, gyakorlatilag akkor van pénz, ha csilingel a számlán (az előző hónapnál is akár 1 hetes érkezési különbségek is előfordultak). Keddnél előbb nem várom, legfeljebb kellemes meglepetés ér.

2012. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! :o)
2012. nov. 27. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Szombat munkanap, ezért akkor utalnak, és hétfőn lesz a számlán a pénz. Nem?
2012. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!