Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pofátlanság volna hogyha a...

Pofátlanság volna hogyha a fogadott dokimnak megmondanám hogy mentse el ő is a számomat?

Figyelt kérdés

megkértem vezesse le a szülést, még a közepén járok.

én elmentettem az övét,


a dokik nem szokták a páciensükét?


mert ha elmentené tudná hogy épp ki keresi nem??



2012. nov. 22. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Szerintem nem szokták a páciensük számát elkérni. Hiszen akkor több száz telefonszáma lenne... Ha te keresed úgy is bemutatkozol, illetve kimutatja a számodat a telefon, elmondod a gondod-bajod és tudja ki vagy. :)
2012. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fogadott dokim volt, egy szó nélkül elmentette a számomat. Amikor hívom, már úgy veszi fel hogy mondja xy. De szerintem nem kell megkérned, lehet őt zavarná a sok telefonszám.


3 hónapos kisfiú anyukája

2012. nov. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem általában nem szokták elmenteni. Nem hiszem, hogy pofátlanság lenne megkérni, bár sok értelmét nem látom.
2012. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igaz biztos sok betege van.

esetleg ha sokat hívom és látja a számot legfeljebb visszahív ha nem érem el.

2012. nov. 22. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fogadott dokim volt,és elmentette egyből.Volt olyan,hogy mentem volna a vizsgálatra,de a nőgyógyászom felesége hirtelen rosszul lett az otthonában,mentőt hívtak hozzá.Értelemszerűen az orvosom ment haza,ha nincs meg neki a számom,hogy értesít?
2012. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Bár én még nem vagyok terhes sajnos :(, de az dokim elmentette a számon és van úgy hogy nem veszi fel a telefont akkor visszahív. Vagy egy példát mondjak hsg-t csinált 2 hete az osztályos nővérke elküldött haza és a doki utánam szólt telefonon hogy ő még látni szeretett volna! Szóval szerintem simán megkérheted!

2012. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én dokim nem mentette el a számom, de ha nem vette fel, mert dolga volt, visszahívott. Mindig azt mondta,dr. xy vagyok, volt egy nem fogadott hívásom. :)

Szóval, szerintem felesleges ilyenre kérni. Biztosan neki is van valami bevált módszere a betegei számontartására.

2012. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

szerintem nem kell megkérni, mert ha akarja elmenti

minek erőszakoskodni vele? nem is értem

2012. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ki akar itt erőszakoskodni?....


én meg ezt nem értem..


de azért köszi a válaszokat.

2012. nov. 23. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!