Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben tárolod gyereked kismill...

Miben tárolod gyereked kismillió "kreatív kacatját"? Gyurma, festék, ecset, radír, olló, ragasztó, filc, ceruza, kifestők, gyöngyök.

Figyelt kérdés
Nálunk minden szanaszét van, és apa szerint ez jó, mert minden kéznél van. Értsd: tele a konyhaasztal (cipősdobozokkal), mert én nem engedem, hogy a szobákban gyurmázzon, fessen. Nekem meg a hócipőm tele van :(
2012. nov. 16. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kipakoltam a ruhásszekrényéből a legalsó fiókot, ott vannak ezek az apróságok. Most egyben van a bugyija és a zoknija, de megérte! :-)
2012. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi egy ilyen kis szekrénykét vettünk direkt erre a célra.

A konyhában van egy rész, ahol van a kreatív sarok, kis astalkával, meg ezzel a komóddal.


[link]

2012. nov. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk két ilyenünk van, nálunk bejött, mindent elnyel:D És megfizethető volt:S

[link]

2012. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ciposdobozokat vontam be színes papírral. Van belőle jó pár. Szépek is, es rend is van.
2012. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van erre külön egy polcrendszer ilyen könnyen kihúzható fiók-dobozokkal. Az ő szobájában van természetesen és onnan nem is hozhatja ki. Azon a részen a fal is úgy van festve, hogy tudjon rá rajzolni, ha akar. Plusz olyan szőnyeget is tettem oda, hogy ha kiborul vmi, akkor arra menjen rá, direkt erre van.
2012. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Furcsán fog hangozni,de kislányom 4 éves kislányom szülinapjára íróasztalt kapott a szobájába,pont ezért mert mikor csinálni akart valamit ki kellett telepednie a konyhaasztalra....aztán vissza a szoba polcra.Kistesója zavarta...Nagyon jó íróasztalt kapott tele polcal fiókkal kinyithatós ajtóval.Színesceruzái tolltartóba és ceruzatartóba,fiókba a tisztalapok hercegnős mappába ,zsírkréták dobozban, van lámpája az asztalon.És nem kell kipakolnia.Karácsonyra kap hozzá forgószéket:-) (ezt kért)

Korainak tűnik,de mindent ott csinál szereti nagyon....örülök hogy megvettem.

2012. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Megtaláltam a tutit! Az OBI-ban sikerült venni!

2012. nov. 19. 13:21
 8/8 anonim válasza:
Van egy jó ötletem, én szívesen hasznosítanám a helyedben. Üljetek le egy asztalhoz (utána ki kell takarítani,de megéri) és szedjétek elő a gyurmát, filcet, gyöngyöt, ragasztót, mindent. Csináljatok együtt dobozokat (vagy díszítsétek ki a meglévőket) és hagyd, hogy a gyerek döntse el, hogy milyen dolgot szeretne tárolni benne, de azért persze segíts neki(k). Utána gyártsatok annyit, hogy minden beleférjen és rakjátok fel elérhető helyre, ahol könnyen megtalálod, ha kell. Így együtt is csináljátok, ráadásul olyanra díszíted, amilyenre akarod. Jó szórakozást! Kellemest a hasznossal!
2012. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!