Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz ha egy kismamának azt...

Gáz ha egy kismamának azt mondtam hogy biztos magas lesz a gyereke, hiszen ő is magas?

Figyelt kérdés
Én vagyok 175 cm magas, de az anyuka jóval magasabb mint én, sztem olyan 185 körül lehet, a férje meg 2 méter felé (vízilabdázó volt). És mondta hogy már nem tudom hány centis a babájuk, hogy milyen nagy növésű. Én meg mondtam hogy "Hát ti is magasak vagytok" és helyeselt ő is. Erre a nagyim nekem esett, hogy ezt minek hoztam fel, ez sértő hogy felemlegettem, kár volt. Szerintetek?
2012. nov. 16. 22:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Lökött egy nagyid van :)
2012. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Erről apám egyik gyerekkori mondása jut eszembe. Háttérként: apám 170, anyám 155 cm, mindketten fekete hajúak, barna szeműek. Én gyerekkorom óta hidegkedvelő vagyok, amikor másokon nagykabát van, rajtam még póló.


Ezen morfondíroztam és kérdeztem apámtól, hogy nem lehet, hogy skandináv őseink vannak?

Apám: "De, egyértelműen, hiszen anyád és én is magasak, szőkék és kék szeműek vagyunk, nagyon beletaláltál!"

2012. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt sértő, mert nyilvánvaló tényre utaltál. Én 176 cm vagyok, A férjem 180 cm. Az ő és az én tágabb családomban, férfiak között ő még alacsonynak számít a magasságával. A fiam januárban tölti a 2,5 évet, októberben volt 98 cm. Mindenki azt mondja, hogy magas, de ne csodálkozzak, mert én is az vagyok, meg a családtagjaim nagy többsége. Én ezt nem érzem sértőnek. A tény az tény.
2012. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Na igen áóén is így gondolom.


De a nagyim szégyellni valónak gondolja ha valaki magas...Azt mondja fiatalon a 3 barátnője közül ő volt a legmagasabb, és ezért mindig összehúzta magát (am 165 cm körül van, szóval nem magas). Múltkor is mondták neki hogy én milyen nagyra nőttem, hány cm vagyok? Én rávágtam hogy 175, erre azt mondta hogy "Dehogy vagy te annyi, 170 vagy csak" meg hogy nem olyan magas a lány...


Akkor bezzeg magas vagyok, mikor szól hogy "Gyere már vedd le azt a poharat onnan fentről, mert nem érem el, széket meg nem akarok hozni" :D És simán felnyúlok, leveszem :))

2012. nov. 17. 22:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Ebben semmi illetlenség nincs, csak a mamádnak ez biztos ilyen gyerekkori sérelme, nem szerette, hogy ő a legmagasabb. Tudod hogy van ez, nem mindenki szeret kilógni a sorból. Én pont így vagyok az alacsonyságommal, sokáig zavart, hogy mindig én vagyok a legkisebb, pont ebből kifolyólag valahogy nem is emlegetném senkinek, hogy majd a gyereked is kicsi lesz, mert te is az vagy. De ez valószínűleg csak az én hülyeségem :)
2012. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az a ciki, ha a nagydarab szülők kövérkés babájára beszóltál volna, hogy nem csoda, hogy ha kövér lesz :)))))
2012. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!