Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz ha egy kismamának azt...

Gáz ha egy kismamának azt mondtam hogy biztos magas lesz a gyereke, hiszen ő is magas?

Figyelt kérdés
Én vagyok 175 cm magas, de az anyuka jóval magasabb mint én, sztem olyan 185 körül lehet, a férje meg 2 méter felé (vízilabdázó volt). És mondta hogy már nem tudom hány centis a babájuk, hogy milyen nagy növésű. Én meg mondtam hogy "Hát ti is magasak vagytok" és helyeselt ő is. Erre a nagyim nekem esett, hogy ezt minek hoztam fel, ez sértő hogy felemlegettem, kár volt. Szerintetek?
2012. nov. 16. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Mi volt ebben sértő? Az anyuka sem hülye tudja jól hogy ő is és a férje is nagyon magas, így nagyon valószínű hogy a gyermekük is magas lesz. Nincs ebben semmi rossz.

Az egyik ismerősömnél ugyanez a helyzet. Mindketten nagyon magasak, és a kislányuk aki még csal fél éves már jó nagy baba. De az anyja is tudja hogy nem lesz alacsony a lánya.

2012. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szövegkörnyezetben teljesen rendben van. Ha megállítanál egy ismeretlen, magas állapotos nőt, hogy "te neked biztos magas gyereked lesz" az lenne a gáz :D
2012. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
95%

Szerintem egyáltalán nem sértő.Általában két magas embernek a gyereke is magas lesz.

Nálunk is például , édesanyám 175 magas apám olyan 182 körül.Én kb 177 vagyok nő létemre , a bátyám meg 193.

A magyarok manapság hatalmasra nőnek.

2012. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Végül is a postásra nem hasonlíthat. Nem értem ezen mi a sértő. Ha azt mondtad volna, hogy csúnyák és a gyerek is biztos csúnya lesz az akkor sértő lenne, de ez nem.
2012. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
dehogy is volt serto.
2012. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sértő nincs benne.
2012. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, ez egyáltalán nem sértő. amúgy tényleg eléggé esélyes, h magas lesz a gyerekük is, (bár nem 100% nyilván). valószínűleg ők is beszélgettek már erről egymás közt. nálunk a páromnak is és nekem is nagy orrunk van, sokszor viccelődünk vele, h még esélyt sem adtunk a gyerekeinknek :)
2012. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. annyira volt sértő, mintha azt mondanád egy kékszemű házaspárnak, hogy a baba is valószínű vkék szemmel fog születni. Nyilván sejtik, hogy a baba nagy lesz... -.-
2012. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Az idős emberek okoznak néha meglepetést.

Én például azt tartom felháborítónak hogy egyes családoknál nem ihatnak az emberek ebéd közben vagy nem beszélhetnek.Mert vannak ilyenek is.


Az idősek egy más kor szülöttei.Néha meglepőek.

2012. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Igen leves közben nem szabad inni mert tönkre mennek a fogaid :)
2012. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!