Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodás gyermekednek mennyi...

Óvodás gyermekednek mennyi nadrágot vettél? Adsz rá farmert is, vagy inkább pamutnadrágban, joggingban viszed óvodába?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Van három melegebb melegítője, kettő vékonyabb, illetve néhány leggings. Ha kb 10 fok van, a vastagabb melegítőt (am. farmer szabású) adom rá, abbane elvan kinn és benn is. Ha hidegebb van, akkor vékony melegítő v leggings és egy overál. Hidegebb időkre van még egy melegebb overál. Ebben a felállásban benne van az is, h esetenként hétköznap is mosnom kell. Van ezen kívül nadrágja, bélelt is, meg harisnyája, de azokat oviba nem adom. Fiú, és engem kiráz a hideg a harisnya+kisnadrág párosítástól, ezért így ügyeskedek. Így nem kell sokat öltöztetni, kényelmesben van és nem is fázik.
2012. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 db ovis nadrággal indultunk. Folyamatában változik a szám. Mindig jön új is, és hát dobni is kell ki belőle. Illetve áthelyezni az otthon használatosak közé. Van farmerja is, de azt inkább "ünneplőnek" használjuk. Szerintem kényelmesebb pamut nadrágban szaladgálni, játszani.
2012. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az én majdnem 4 éves csajszim nem nagyon rajong a farmerért utcára (oviba semmiképp sem ajánlom) így csak ritkán adok rá.

Enyhébb időbe harisnya szoknya, most meg bélelt bársony, pamut nadrág.

Oviba bentre viszont szoknya, vagy cica naci, kinti udvari játékra bélelt nadrág, télre egybe részes overáll. Én nem vettem neki sok plusz ruhát, csak amit kintre hord.


Nem tudom neked fiad-lányod van?

2012. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én továbbajándékoztam a kinőtt ruháit, így egy db farmerja maradt.

Ezen kívül hiába kaptunk vagy 20 nadrágot rokonoktól, olyan kis sovány és alacsony egyelőre, hogy talán egy év múlva lesznek jók rá.

Pamut nadrágból így most kellett még a meglévő 4-5 mellé vennem hármat, így már talán elég lesz.(?)

2012. nov. 15. 13:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Kisfiam van, csak picit kisebb, mint a többi vele egykorú.
2012. nov. 15. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig melegítőben viszem a fiamat oviba, kivétel azok az alkalmak, amikor mennek valahová. Ilyen melegítője van neki 4 garnitúra, elmenősnek meg 2 farmer. Bent a csoportban vagy vékonyabb melegítőben vagy vászongatyóban van, ebből 5-6 db van.
2012. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja! Nálunk külön kérnek kinti játszós ruhát, oda 4 lestrapáltabb melegítő van befogva. 2 vékonyabb és 2 bélelt, vastagabb.
2012. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!