Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy állványos hintát és egy...

Egy állványos hintát és egy kismotort hogyan és mennyiért lehetne egyben postázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Biztos van itt olyan, Aki szokott postázni.

Eladtam egy állványos hintát és egy kismotort. Ezeket hogyan és mennyiért lehetne egyben postázni?

Köszönöm szépen a válaszokat!!!



#postadíjjak
2012. okt. 28. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan doboz, amibe beleférnek? A hintaállványt mennyire lehet szétszedni? Ettől függ minden egyéb.
2012. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel a kismotor (az a lábbal hajtós?) nem szétszedhető meg a hinta is elég nagy szerintem így valami jó nagy dobozban lehet egyben postázni ami nem standard csomag lesz 1690 ft. Szerintem.
2012. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem sehol nem tudok olyan dobozt szerezni, amibe beleférnek.

A hintaállvány egyáltalán nem szétszedhető.

Igen, a kismotor az lábbal hajtós.

Igen, a hinta is elég nagy.

Ha fóliát veszek hozzá, amivel körberagasztom, akkor mennyiért lehet feladni?

Az is nem standard csomag lesz 1690 ft-ért? Vagy úgy több?

Köszönöm előre is a válaszokat!!!

2012. okt. 28. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Én, ha valamihez nem találok csomagoló anyagot, akkor szégyen-nem szégyen, elmegyek a szelektív gyűjtő konténerekhez, mert a papíros mellé mindig be van állítva nagyon sok lapra csukott nagy doboz. Ott kiválasztom a megfelelő méretet, és mehet a postára a csomag. :)Természetesen ügyelek rá, hogy tiszta legyen.


Én azt hiszem azt csinálnám, hogy a hintát és motort betenném egy dobozba, majd az állványt betekerném papírba, hogy ne sérüljön és a dobozhoz ragasztanám jó erősen.

Láttam már annyi furcsaságot a postán, el fogják vinni így is, "nem standard" csomagként kell feladni.

2012. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket adsz fel csomagként, akkor olyan cuccot nem kell becsomagolni, amit a kereskedelemben sem csomagolnak. Márpedig a kismotor és a hinta is ilyen. A biciklit sem kell becsomagolni. Simán, ahogy van feladod és kész...
2012. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!