Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Győrben hol és mennyiért...

Győrben hol és mennyiért tudnék légzésfigyelőt bérelni?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva hazahozhatjuk végre a mi kis korán világra jött második hercegünket, és mivel a nagyobbik fiúval nem használtunk légzésfigyelőt de már a picinek ajánlja a doki ezért bérelnénk egyet (mert ujjat venni most nem tudnánk és még használtan se nagyon) ezért gondoltunk a bérlésre, de félek sokat kérnének kaució ként(amit így hallottam). Léccí ha valaki valamit tud erről a bérlési dologról az ossza meg velem, előre is hálásan köszönöm a segítségetek!!!

2012. okt. 14. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Most november 16-17-18-án Papp László Budapest Sportarénában baba expo. Ott nagyon olcsón lehet kapni. De gondolom az már késő meg messze is van nektek. Nézd meg vaterán vagy teszveszen vagy az aprod.hu-n. Itt olcson tudsz venni :)

2012. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Szent Imre úti bababoltból (Babyland vagy Babycenter, nem tudom melyik, mert mindig összekeverem őket :-)) kölcsönöztünk. 10 ezer volt a kaució, amit előre ki kellett fizetni, amúgy minden hónapban 1500 forint volt a bérlés. Előre meg lehet mondani, hogy hány hónapra bérelnéd ki, és azt az összeget is kifizeted a kaución felül. Ha esetleg még tovább szeretnéd, mint a kifizetett hónapok száma, akkor személyesen vagy telefonon szólhatsz nekik a hosszabbításról. Ha személyesen szólsz, akkor ismét fizetsz, ahány hónapra hosszabbítasz, ha telefonon, akkor pedig vonják a kaucióból a havi összegeket. Nekem legalábbis így csinálták. A végén visszaadják a kauciót. Ugye az azért van, hogy ha esetleg valaki nem vinné vissza a légzésfigyelőt, akkor ne bukjanak a dolgon annyit. És a boltban nagyon aranyosak és rendesek a lányok. Nagyon segítőkészek.
2012. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Kodály Zoltán utca 1-ben (Adyváros) van a Rextra Orvosi Szaküzlet, ott lehet bérelni. Viszont szerintem nagyon drága ilyen dolgokat bérelni,mi mellszívót akartunk onnan 8 ezer lett volna csak a kaució. Inkább vettünk. De kérdezzetek rá, hátha az olcsóbb lenne. Légzésfigyelőt mi meg se kérdeztük, mert egészségkártyára vettük azt meg.



Rextra Orvosi Szaküzlet - Győr

REXTRA frissítette utoljára ekkor: júl. 26

9023 Győr, Kodály Zoltán utca 1. (Petz Kórháztól, ill. Győr Plázától kb. 300 méterre)

Tel./Fax: 06 (96) 311-526

E-mail: gyor@rextra.hu

Skype: rextra-gyor

Nyitva: H-P.: 9-17

2012. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segítségetek, végül vettünk egyet 15.000-ért alig használt, még garancia is van rá, és ráadásul két érzékelő lapos, ami sokkal nagyobb felületen biztosítja az érzékelést, mert egyébként egy laposokat árulnak 13-15ezer között, tehát szerintem jó vásár volt, mert ahogy megtudtam sokkal többe jövök ki a bérléssel...igaz a kauciót vissza adják de ezt is el tudom majd adni, sőt mivel Baby Control márkájú már olyat is hallottam hogy ezeket a cég visszaveszi(persze nem túl sokért) és átnézik esetlegesen megjavítják, ilyesmi és olcsóbban eladják mint az újat, mert végül is használt de mégis szakember által átnézett.
2012. okt. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!