Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek mostanában Bp-en jó...

Vettetek mostanában Bp-en jó áron légzésfigyelőt vagy komplett bébiőrt? Hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
Bújom a netet, de gondoltam hátha itt is kapok tippeket.
2009. szept. 28. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten rendeltem a Kék Panda netáruháztól rendeltem Álomvirág légzésfigyelőt,mellé volt csomagolva bébiőr is.Így volt 24000 Ft a kettő.De akkor akció volt.
2009. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én pont ma vettem Angel Care légzésfigyelöt a Mini Mano bababoltban, a Nagy Lajos király útján. akcioban volt 19.990 ft-ért

és adtak hozzá ajándékba pelenkagyüjtö vödröt... (tudod azt amihez olyan jo drága az utántöltö zacsi) gondolom ezért osztják most ingyen mert senki se vette :)

de szerintem igy is jo árban volt, mert 24.000-röl volt leértékelve.

annyi hogy ebben nincs benne a bébiör, mert én azt kapok a sógórnömtöl. de olyan csomagot is választhatsz amiben van. az 37.000 ft-volt.

remélem tudtam segiteni

2009. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2009. szept. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!