Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el neki hogy...

Hogy magyarázzam el neki hogy neki is fontos legyen a védekezés?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt párommal, már van egy közös babánk is aki nagyon imádok, de néha sok az idegeimnek, sajnos egyedül vagyok vele a nap java részében, párom reggel 7kor elmegy este 8 kor haza jön. Amikor szeretkezünk megszakítással és néha óvszerrel védekezünk, de volt már hogy elment bennem, és LETAGADTA :O és mikor mondtam neki h ez így nem jó, mert én nem szeretném elvetetni ha terhes lennék, viszont most anyagilag sem állunk úgy még, és lányom még csak 5 hós tehát nem adottak a feltételek egy babához. Mintha megértené, de legközelebb megint csak nem figyel...hogy magyarázzam neki már hogy megértse, vagy lehet az a baj hogy kevésszer vagyunk együtt? ( heti 2-3) Ezért nem tud annyira figyelni? Vagy hogy védekezhetnék én? Még szoptatok, fogamzás gátlókat nem szeretnék szedni mert csúnyán meg jártam velük, a mai napig szenvedek a mellékhatásuktól.
2012. okt. 25. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Add a kezébe a gumit, és mondd meg neki, hogy nagyon kívánod. Hidd el, hogy fel fogja húzni.

Amúgy hogy tudta letagadni, hogy elment benned? Lehet hogy velem van a baj, de nem értem.

2012. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a TE testeddel játszik!!!!

És a megszakítás nem védekezés. Csoda, hogy eddig nem lettél terhes.

Beszéljétek meg és ne menj bele a megszakítás dolgoba, mert 1. ha újra terhes leszel, neked kell kihordani és megszülni, illetve ellátni mindkét gyermeket, 2. ha terhes leszel és elveteted, életed végéig utálni fogod magadat és a párodat, ergo tönkremegy a házasságotok.

Mindenképpen te szívod meg.

2012. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy én is látom ezeket a dolgokat amiket írtatok, és egyet értek veletek, de ő miért nem így nézi ezt? Csak szimplán letagadja, és mikor mondom neki hogy de nézd már ez ondó - hogy csúnyán ne beszéljek - erre meg csak néz és állítja hogy nem az nem az.
2012. okt. 26. 14:51
 14/15 anonim ***** válasza:

Komolyan, hogy tagadhatja le azt, hogy AZ nem az???

Mindenképpen állítsd választás elé, vagy szex gumival, vagy sehogy.

2012. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog, ne feküdj le vele, ha nem veszi fel az óvszert, ennyi. Szerintem kicsit túlzás, hogy rögtön el kell hagyni, meg mindenféle felelőtlen állatnak elkönyvelni. Ez a dolog két emberen múlik, gondolom a kérdezőt nem erőszakolta meg a férje, tehát a nő is belement a védekezés nélküli aktusba (a megszakítás nem védekezés), ő ugyanúgy felelős az esetleges nem kívánt terhesség miatt.
2012. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!