Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy magyarázzam el neki hogy...

Hogy magyarázzam el neki hogy neki is fontos legyen a védekezés?

Figyelt kérdés
2 éve élünk együtt párommal, már van egy közös babánk is aki nagyon imádok, de néha sok az idegeimnek, sajnos egyedül vagyok vele a nap java részében, párom reggel 7kor elmegy este 8 kor haza jön. Amikor szeretkezünk megszakítással és néha óvszerrel védekezünk, de volt már hogy elment bennem, és LETAGADTA :O és mikor mondtam neki h ez így nem jó, mert én nem szeretném elvetetni ha terhes lennék, viszont most anyagilag sem állunk úgy még, és lányom még csak 5 hós tehát nem adottak a feltételek egy babához. Mintha megértené, de legközelebb megint csak nem figyel...hogy magyarázzam neki már hogy megértse, vagy lehet az a baj hogy kevésszer vagyunk együtt? ( heti 2-3) Ezért nem tud annyira figyelni? Vagy hogy védekezhetnék én? Még szoptatok, fogamzás gátlókat nem szeretnék szedni mert csúnyán meg jártam velük, a mai napig szenvedek a mellékhatásuktól.
2012. okt. 25. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Hormonmentes spirál, pharmatex.


De én a helyedben sürgősen elhagynám a páromat, 5 hónapos baba ide vagy oda.. n ilyen emberrel nem élnék tovább, undorító, amit csinál! Ennyire semmibe vesz téged, nem veszed észre? A mostani gyerekkel is csak te foglalkozol, ő le se sz@rná, ha újra terhes lennél!!

2012. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első leirta a lényeget...biztos ilyen apátakarsz a gyereknek?
2012. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a pasid, 16?

Amúgy a heti 2-3 alkalom mióta kevés?

2012. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kemény vagy első, de valahol egyetértek veled.

Ha nem is kell rögtön elhagyni, de rettenetesen felelőtlen ember!! És nem szégyen, ha te húzod fel neki a gumit, vagy adod a kezébe h "el ne felejtse"!

2012. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy ő dolgozik, tehát nem csak úgy eljárkál a semmibe, viszont tény h a hétvégéken kívűl nem nagyon látja a lánya :( létezik hormonmentes spirál?? :O
2012. okt. 25. 16:23
 6/15 A kérdező kommentje:
28 éves, és lényegében szeretem, csak ez a dolog nagyon nyomaszt! Régebben többet voltunk együtt, azért írtam hogy heti 2-3 kevés.
2012. okt. 25. 16:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Ja bocsi, a pasid 28 éves.
2012. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mond neki, hogy addig nincs szex amíg nem húz gumit. Amúgy heti 2-3 nem kevés. Van akinél ennyi sincs.
2012. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön elhagyni. Beszéljétek meg felnőttek módjára. Vagy húzzon óvszert, vagy védekezz te. Szerintem tudjátok ezt értelmesen tisztázni
2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!