Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az első babás kérdésed...

Mi volt az első babás kérdésed a gyakorin?

Figyelt kérdés
Most mennyi idős a gyermeked?
2012. okt. 25. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Baba füllyukasztásról kérdeztem legelőször 2010. február 16-án. Már másfél hét híján 3 éves a lányom.
2012. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Évekig a teherbeesés témakörében kutakodtam, kérdezősködtem. Azt hiszem az első terhességes kérdésem az a petezsák méretével kapcsolatos volt. Most 13 hónapos a kislányom.
2012. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Számfeletti emlőbimbóról kérdeztem. Akkor 3 hetes volt, most 3 éves.
2012. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mikor 5 napos volt a babám megkérdeztem, hogy normális-e, hogy szinte semmit nem sír és sokat alszik. Mondták, hogy lesz ez még így se. Igazuk lett :D

2hét múlva lesz 1 éves a kisfiam. :)

2012. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Túl magas AFP-ről kérdeztem. Azóta 3 éves, egészséges. A kicsi meg 6 hónapos, nála oké volt az AFP :-)
2012. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. 2010 áprilisban tettem fel ezt a kérdést,de csak olvasóként 2008-óta itt vagyok.Azóta kb 5 kérdésem volt,válaszolgatni viszont sokszor szoktam.Már 2 éves lesz a kisebbem is!
2012. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Egyszerűen nem bírtam elhinni. :)

Babásról meg ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

Aztán egy hihetetlen cicifüggő baba lett belőle. :) Most 2,5 éves, van egy 6 hónapos kishúga is.

2012. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
első kérdésem az volt,hogy tényleg pozitív-e a teszt más is így látja-e?és mikor mennyek orvoshoz?nem hittem el,hogy 6 hónap után végre sikerült:) 2 nap múlva 18 hónapos a fiam:)
2012. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"normális,hogy nincs semmi terhes tünetem? Se hányinger,se semmi?"

a kérdés után 2 héttel aztán beütött minden,ami kellemetlenséget okozhat a terhesség elején :D

Egy hónapos a babám :-)

2012. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Már kitöröltem a kérdést, de a terhesség témába volt valami olyasmi, hogy sok-e x hetesen ennyi hízás? Most 3.5 éves a kislányom.
2012. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!