Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesco-játékkatalógus: első...

Tesco-játékkatalógus: első kis konyhám-nak esetleg meg tudná mondani valaki a méreteit?

Figyelt kérdés

Akciósan 2990-ért van, nagyon tetszik, kislányomnak venném meg karácsonyra. De nem tudom, hogy ez mekkora méretű lehet.Van esetleg valakinek ilyen, vagy látott már? Mekkora?Neki élethű nagyságú?

Szerintetek jó ötlet egy 2évesnek(karácsonykor lenne pont 2)Mostanában sokat "segít" nekem a konyhában pl kávét főzni, vagy mosogatni, ezért gondoltam, hogy lehet hogy élvezné:)


2012. okt. 25. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A legnagyobb magassága 60cm. Én vettem a fiamnak (igen, a fiamnak!)A pult kb. 30-33 cm magasan van.Nálam gond volt, hogy fiú, tehát szelesebb, és kevésbé rendet rakni szerető, mint egy lány így kicsinek, és borulékonynak bizonyult ez a méret.De egy lánynak jó lehet. De szerintem vegyél egy 90-100 cm magasat, 50 centi magas pulttal, mert bele nő.

Én azért vettem mini konyhát, mert láttam, hogy érdekli, de nem akartam beruházni, hátha hirtelen a barkácsolásra vált át. Mondom, nekem fiam van.!

De most mégis vettem egy nagyobbat, mert nem adta föl. /Csak én a pakolást:), a nagyobban több a tárolási lehetőség/

2012. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kicsit nagyobbra számítottam, de lehet kezdésnek bőven elég lesz ez is.köszi:)
2012. okt. 25. 15:30
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Mi is most vettünk.Kezdetnek teljesen elég.Ami komolyabb az 6000ft-8000ft tól van és nem sokkal nagyobb


[link]

2012. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!