Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » November 6-án lesz családi...

November 6-án lesz családi pótlék?!

Figyelt kérdés
Szerintetek fizetés is?
2012. okt. 17. 18:35
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
A 30 astólkérdezem,hogy minden postában igy van ez szerinted vagy csak nálatok?A Szabolcs megyében kapott már valaki utalást mert eddig nem tudok róla semmit sem ,írjátok már meg fontos!!!!!!!!!
2012. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
Bocsi de elnéztem a 29 es válasz adótól kérdezem aki a postán dolgozik sorry
2012. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
én is postán dolgozom, és mindenkinél így lesz. kedden vagy szerdán visszük :)
2012. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

köszi postás 2...

remélem vas megyében is így lesz..

2012. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Bp., raiffeisen bank, már 27.-én megkaptam
2012. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Váraljainé Margó válasza:
Ez érdekes, OTP-s vagyok Heves megye és még semmi.
2012. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 egryery válasza:

"kedves 6 hozászolo te vagy az államkincstár ? mert ha nem akor ne irj butaságokat ,mert csak 6.án lesz pénz ."


Kedves hozzászóló! Először is, tanulj meg helyesen írni, mielőtt lehülyézel bárkit is! Másodszor pedig, te írsz butaságokat, ugyanis ha vennéd a fáradtságot és megemelnéd a telefont, te magad is meggyőződhetnél róla, hogy a családi ellátásokat nem 5-én és 6-án fizetik, hanem október 31-ig ki kell fizetni mind postai úton,mind pedig a számlásoknak, mivel a törvényben le van írva, hogy az államkincstár minden hónap 3-ig köteles kiutalni az ellátásokat, de mivel november 1-je ünnep, november 2-a munkaszüneti nap, 3-a pedig szombat, így köteles gondoskodni a hamarabbi kiutalásról! Amúgy meg halkan megjegyzem, hogy pl Pesten,Miskolcon valamint Békés megyében, már szombaton és hétfőn számlán volt a családi pótlék...nálunk pl ma fizeti a posta is


Nem mindegy tudod, hogy az okosok hülyéskednek, vagy a hülyék okoskodnak!

2012. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
kedves 37 te meg tanulj meg olvasni ,mert másnap már bocsánatott kértem mert megérkezett szombaton a pénz a számlámra ,amugy az államkincstár honlapján is nov 6.van irva .ha rá keresel megtalálod.
2012. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
nekünk is megérkezett,postán kapjuk...
2012. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!