Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 évesen nagy álmom, hogyha...

15 évesen nagy álmom, hogyha felnőtt leszek, akkor lesznek ikerbabáim. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
:))
2012. okt. 6. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:
jobban mondva legyenek* ikerbabáim :)
2012. okt. 6. 15:49
 2/5 anonim ***** válasza:
én is igy voltam mindig is ikreket szerettem volna de nem sikerült 28 éves vagyok van egy két éves lányom és 20 hetes terhes :D
2012. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az onnantól jó, hogy kicsikét nagyobbak. Azért ikreket kihordani, meg aztán ellátni őket nem lehet egyszerű. Főleg, ha esetleg apuka egész nap dolgozik más segítséged meg nincs.
2012. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ikrekkel nehezebb a terhesség is, meg utána is több energiát igényel.

De én is nagyon szeretnék ikereket, de sajnos ez nem kívánságműsor. Mesterséges megtermékenyítésnél nagyobb az esély a kétpetéjű ikerpárokra, de ezt az ember nem választja, hanem rákényszerül.

Egypetéjű ikrekre meg kevés az esély, kivéve, ha a felmenőid között vannak ikrek.

De azért szép álom, szerintem is nagyon jó lehet annak, akinek ikrei vannak :)

2012. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban nagy álmom volt nekem is, hogy ikerbabáim legyenek.

Aztán amikor arra került a sor, hogy belevágtunk a babaprojektbe, azon imádkoztam, nehogy ikreim legyenek.

2012. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!