Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Németországban kapom a teljes...

Németországban kapom a teljes családi pótlékot, akkor otthon megjár a GYES vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem itthon laksz és nem, ide vagy bejelentve meg a baba is,akkor nem.
2012. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jégtánc ***** válasza:
Így van ahogy az első írja,ha ott kint vagytok bejelentve,akkor csak onnan jár juttatás.
2012. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Otthon született, eddig kaptam is. Aztán itt a párom megkapta a teljes családi pótlékot, ezért otthon azt lemondtam, de ma a gyest sem utalták. Amúgy itt élünk kint, de otthon van bejelentett lakcímünk.
2012. okt. 2. 13:28
 4/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mivel a férjed nevére kapjátok a kindergeltet, gondolom utána érdeklődtek,és így egyértelmű hogy nem otthon laktok,lehet azért nem küldték.Nem akarok hülyeséget írni.Magyar számlaszámra is érkezik?Vagyis magyar számlaszámra utalnák?Hívd fel őket az a legegyszerűbb.Mondjuk nekem mindkét fiam Németországban született,így itthonról nem kaptunk semmit
2012. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem megjár, hanem jár. Ez a szó már egyszer szerepelt kérdésben, biztos azt is te írtad akkor valami segéllyel kapcsolatban, ami vajon "megjár"-e és jelzem, a kérdező tuti nem szabolcsi, itt ezt így nem mondják (hálistennek)!
2012. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
Valószínűleg még jár akart lenni:)
2012. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Német számlára érkezik
2012. okt. 2. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
attol hogy az allando lakcimetek otthon van attol meg kint eltek, tehat a nemet dolgok vonatkoznak rad. nekem is az allando lakcimem magyarorszagon van, de kulfoldon elunk, mindent innen kapok, otthonrol semmit.
2012. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jégtánc ***** válasza:
Akkor ezért nem küldik,így nem jár.Az Erziehungsgeld meg apa fizetésétől függ
2012. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jégtánc ***** válasza:
Legalábbis 15 éve így volt,azóta nem tudom mi változott
2012. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!