Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, hogy nyílt örökbeadás?

Mi az, hogy nyílt örökbeadás?

Figyelt kérdés
Mielőtt kapnék hideget meleget, én nem akarom örökbeadni a babámat (7 hónapos fiam van, és imádom!), csak érdekel, hogy ez mit jelent.
2008. máj. 18. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Szerintem az amikor örökbeadnak egy kisbabát,de tartja vele a kapcsolatot az anyukája.Nem?
2008. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szülőanyja és az örökbefogadók az örökbeadás előtt megismerkednek és ha akarják, később is tarthatják a kapcsolatot. Az ismerkedés megtörténhet még akár szülés előtt is. (Biztos nem lehet könnyű, de ha valaki kényszerűségből adja örökbe a gyerekét, lehet, hogy megnyugtató neki a tudat, ha tudja, hogy jó helyen van és bármikor láthatja. De biztos van, aki meg inkább nem akarja látni, mert neki meg úgy könnyebb. Én mindkét megoldást támogatnám és megkönnyíteném, ha tehetném, hogy több gyerek kerülhessen családba.)
2008. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az amikor nemtudja nevelni vagy nemakarja.de teljesen mindegy csak az a lényeg hogy nemmond le teljesen rola. hanem mikor kiveszi más a gyereket más szülő akkor ő is látogathassa és visza is veheti ha körülményei engedik
2008. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy közeli ismerősöm adta így örökbe:( Ő folyton érdeklődik a baba iránt, de semmit nem mondnak, még képet sem küldenek róla:(. Még a terhesség ideje alatt megismerkedtek, és a szülő anya eldönthette, hogy hozzájuk adja, vagy tovább keresnek örökbefogadó szülőt.
2008. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!