Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22 évesen korai még a gyerevál...

22 évesen korai még a gyerevállalás?

Figyelt kérdés

gyermeket szeretnén a párommal. 22 éves vagyok, csodás párkapcsolatban és ugy érezzük gyermeket szeretnénk! Van egy 2 szobás lakásunk, kocsink, páromnak munkája és ha minden jol megy nekem is lesz.

fogtechnikusi sulit terveztem szeptembertől de egyre erősebb bennem az érzés a gyerek után..nem tudom mit tegyek. és persze a szüleim is elég konzervativak, nem biztos hogy jol fogadnák!:(


2008. máj. 17. 17:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Én azt gondolom, hogy így nem korai, ha te magad fel vagy készülve rá. Lehet, hogy azért érzed annak, mert a mai "divat" szerint a nők jobbára 30 éves koruk környékén vállalják az első gyereket. Szerintem ez nagyon egyénfüggő. Bátran vállald fel a döntésedet, ha valóban biztos vagy benne! Minden jót kívánok hozzá és kicsattanó egészséget!
2008. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
0%
nemkéne
2008. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
58%
Szerintem éljetek még pár évet egymással, te találj fix melót és végezd el a sulit a véleményem szerint, bőven ráérsz még ennyire fiatalon.
2008. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
En 20evesen szerettem volna babat akkor meg lett volna minden ,lakas..4 even keresztul nem sikerult a baba,most az uj parommal sikerult,alberletben fogunk lakni..Azert is jobb ha mar most babat vallaltok foleg ha fel is vagytok keszulve ra mert minnel idosebb az ember annal kockazatosabb a terhesseg,gondolok itt a downkorra..stb.es fiatal anyuka is leszel.Anyukam 18 eves volt velem es a legjobb baratnom egyben.13 hetes kismama
2008. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtam vállald be. Én 21 évesen szültem és nem bántam meg. Most 31 vagyok, szeretnénk másodikat, de sehogy nem akar összejönni (2 éve). Ha mindenetek megvan szerintem ne gondolkozz rajta.
2008. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 23, a férjem pedig 26éves. Nekünk már van egy gyönyörű kislányunk, akinek most készül a kistestvére :-)

Soha egy pillanatig nem bántam meg, hogy a mai "trend" ellenére fiatalon vállalkoztam az anyaszerepre.

Nem értem azokat a nőket akik harmincon túl szülnek gyereket, és azokkal sem értek egyet, akik állandóan a pénzt után futnak. Ha azt vártuk volna, hogy mikor "engedhetünk" meg magunknak egy gyereket, akkor sajnos kifutottunk volna az időből. Ugyanis majdnem 40éves leszek mire lejár a lakáshitelünk :-)

Nem vagyunk gazdagok, soha nem is leszünk, de mit érne az életünk gyerek nélkül? Én úgy gondolom, hogy az enyém semmit.

Szerintem Ti is hallgassatok a szívetekre és ha tényleg vágytok rá, akkor húzzatok bele. Most fogtok rájönni arra, hogy milyen is az igazi boldogság :-)

Sok sikert kívánok!

2008. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
kaptál érdekes válaszokat: pl: "nemkéne". Valószínű a válaszoló utálja a gyerekeket , vagy neki egyből sikerült. Szerintem menj rá , nem vagy fiatal. Te érzed a felkészültséged és nem más. Még a szüleid sem dönthetnek, hiszen van saját lakásotok. Nekem hiteles a lakásom, még fizetni kell, a párom is én is dolgozunk és 2 év után nehezen sikerült(27 vagyok).Annyit javaslok, hogy megkaphatsd a legjobb támogatásokat kéne 180 nap munkaviszony, addig jó lenne dolgoznod, de ne szólj, hogy babát akarsz nincs közük. A másik a suli nem lesz könnyű gyerek mellett,de ezt neked kell mérlegelni, én drukkolok,!!
2008. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
61%
Én lennék a "nem kéne" válaszoló, 28 vagyok, reményeim szerint 4-5 hetes terhes, milött babán gondolkoztam volna megteremtettem mindent, így nem kell azon aggódni, hogy mi lesz holnap, de ez csak az én véleményem :))
2008. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2 leszek nyáron, és boldog házasságban élünk , párom 25. Mindenünk meg van, igaz a házon kölcsön van, de már mi is bevállalzuk a bébit:) Hétfőn leszek 6 hetes. Igaz, nekem már volt munkahelyem, munkahelyről jöttem el a bébi miatt tp-re. Ha úgy érzitek és tényleg mindenetek meg van akkor HAJRÁ!!! Én sem foglalkozom azzal, hogy manapság mi a trendi. Miért szerinted az jobb, ha valaki 31-2 évesen szül és közel 40 mire már a gyerek suliba megy? Lehet fel sem tudja majd a gyerekét nevelni, unokázni meg... Mindenki maga tudja!


Sok boldogságot és kívánom, hogy jöjjön az a pici minél előbb!

2008. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

"Nem kéne" válaszolónak: Nem értelek! De hát leírta a kérdező, hogy mindenük megvan, ami szerinte kell. Akkor még mit teremtsen meg?

Amúgy én is azt mondom, hogy ne halogasd, ha felkészülve érzed magad. Én 26 éves vagyok, és eddig várakoztam, hogy még majd ráérek. Erre most ott tartok, hogy nem is sikerül olyan könnyedén!

Sok sikert kívánok!

2008. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!