Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyatejleadó anyukák! Volt...

Anyatejleadó anyukák! Volt olyan, hogy az első időkben pozitív volt a mintátok, majd később jó lett? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Mi az hogy pozitív?
2009. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Gondolom arra gondolsz hogy elsőre találtak valami bacit a tejben, majd az ismételt vizsgálat negatív lett. (Ha nem így értetted akkor bocsi!) :)

Nálam többször is előfordult, pedig mindent mindig ugyanúgy csináltam. Én hiába sterilizáltam mindig mindent, volt olyan hogy mikor jöttek érte a nő leejtette az üveget a lépcsőházban. :S Meg egyébként is valamennyire biztos mindig koszos volt a keze, hiszen valahogy csak bejött a kapun, feljött a lifttel.

Szerintem azok a bacik az üvegről kerültek a tejbe, mert az ismétlésnél mindig negatív lett az eredmény.

Egyébként ők hoztak nekem valami fertőtlenítős port, hogy mielőtt kifőzöm a mellszívót áztassam be ebbe.

2009. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A pozitív azt jelenti, hogy a tej bevizsgálásánál találnak valami külső szennyeződést. Pedig én mindent sterilizálok.


Azt viszont én szeretném megkérdezni, hogy mi az az ismételt vizsgálat?

Én felhívtam őket és azt mondták pozitív lett, de a betanulási szakaszban ez normális...

2009. aug. 2. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha pozitív lesz, akkor a következő leadott mennyiségből megint csinálnak egy baktérium vizsgálatot. Ha valóban a tejjel van gond akkor ez is pozitív lesz. Ha csak valami véletlen folytán került a baci a tejbe, akkor nagy valószínűséggel a második vizsgálat már negatív lesz.

Sok sikert!!! :)

2009. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt mondják külső baci miatt pozitív.

A hűtőben 4-fok van.

Mindent kifőzök.

Teszek citromlét is a vízbe, hogy ne legyen vízköves.

De mitől lesz benne még is a baci???

ÁÁÁ... ha még egyszer pozitív lesz én feladom...

2009. aug. 5. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sosem volt pozitív.

Ezeket tudom tanácsolni: mikrós sterilizálás,fertőtlenítővel mellmosás, külön fejős vasalt törülközővel törültem meg a cicim, eszközöket külön vasalt textilpeluson tartottam, csak fertőtlenített kézzel nyúltam hozzájuk.

2009. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!