Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol, honnan lehet hipp-es,...

Hol, honnan lehet hipp-es, pampers-ös termékeket szerezni? Rongyi, előke, póló?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

mikor megszülsz akkor a kórházban kapsz felicitas csomagot, abban van egy könyv, amiben van egy rossmann kupon. nem emlékszem pontosan hogy van, talán 6 hónapos korban lehet kiváltani.van benne bébikaja meg egy hippes előke és egy másik kupon amit 2-3 hónappal később lehet beváltani. abban lesz tápszer minta meg egy hippes póló.

vagy valahogy így, 1,5 éve váltottam már ki ezeket.

a többi kuponokat nem tudom mert nálunk megszűnt a rossmann így 2 kupontól elestem :(

papers termékeket nem tudom, lehet azokat venni lehet ahogy a liberosakat.

de ha veszel libero pelust akkor belül van egy kód, ha regisztrálsz a honlapjukon és beküldözgeted a kódokat akkor liberos cuccokra tudod váltani, ingyen kihozza a póstás :)

2012. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!